Kalamış Yaz Şenliği’nde konser coşkusu

Kalamış Yaz Şenliği’nde konser coşkusu

Başkan Şerdil Dara Odabaşı: “Kadıköy sanatın ve şenliğin başşehri olmaya devam edecek”

İSTANBUL – Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Kalamış Yaz Şenliği 2. gününde Kardeş Türküler’in konseriyle devam etti. Vatandaşların ağır iştirak sağladığı şenlikte renkli imgeler oluştu.

Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Kalamış Yaz Şenliği vatandaşların ağır iştirak sağladığı etkinliklerle devam ediyor. Birinci gününde sinema gösterimiyle başlayan şenlik 2. gününde Kardeş Türküler’in konseriyle devam etti. Vatandaşların ağır iştirak sağladığı konserde renkli imajlar oluştu. 10 Eylül’e kadar devam edecek şenlik çerçevesinde 43 konser, 17 sinema gösterimi olmak üzere toplam 60 aktiflik yapılacak. Şenliğe iştirak sağlayan Lider Şerdil Dara Odabaşı hem konseri dinledi hem de vatandaşlarla sohbet etti.

“Kadıköy sanatın ve şenliğin başşehri olmaya devam edecek”

Festivale ait konuşan Kadıköy Belediye Lideri Şerdil Dara Odabaşı, “Festival 10 Eylül’e kadar devam edecek. Sinemalarımız, konserlerimiz olacak. 60 gün boyunca Kadıköy sanatın ve şenliğin başşehri olmaya devam edecek . Bu şenliğe ek olarak biraz ileriye Buzz Fest’i kurduğumuz alana Yaz Fest’i kuruyoruz. Orada da çocuklarımıza yönelik etkinliklerimiz olacak. O da yaklaşık 50 gün sürecek. Fenerbahçe Parkı’nda da Ağustos itibariyle etkinliklerimiz başlayacak. Birebir vakitte Özgürlük Parkı’nda da tiyatro günleri başladı” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Abdul Samet Kaya – Kültür Sanat