Özkan Uğur’un acı haberi sevenlerini yasa boğdu: Tarifsiz bir ıstırap içindeyiz

Ünlü müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü sanatkarın vefatı sevenleri yasa boğdu. İşte ünlü müzikçi için gelen başsağlığı bildirileri geldi.

ACI HABERİ BAKAN KOCA DUYURDU

Bakan Koca, bir müddettir tedavi gören Özkan Uğur ile ilgili Twitter’dan açıklama yaptı. Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Her kulak verene dost ve kaynağı gönül olagelen bu sesi unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” sözlerini kullandı.

ÇAĞLA ŞIKEL

“Sen hayatımda tanıdığım kimselere benzemezdin. Eşsiz Özkan Abim. Tarifsiz bir hüzün içindeyim. Seni daima çok seveceğim.”

AYŞEGÜL ALDİNÇ

“Bu son atağı da yeneceğine kalpten inanıyorduk. Çok özel bir ruhtu. Her mevt erkendir fakat onunki nitekim erkendi. Yeri dolamaz.”

HALUK LEVENT

“Çok hoş, çok başarılı bir müzisyeni kaybettik. Türk müzik dünyasının başı sağ olsun.”

MUSTAFA SANDAL

“Seni daima hoş gülümsemenle hatırlayacağız. Yerin cennet olsun Özkan abi.”

NURGÜL YEŞİLÇAY

SEZEN AKSU

“Başımız sağ olsun.”

YONCA EVCİMİK

“Yeri doldurulamayacak bir sanatçı. Çok üzgünüm ve şaşkınım. Çok küçük yaştan itibaren tanıyorum. Nitekim bunu atlatacağını düşünüyordum ben. Herkese müspet güç veren bir kişilikti. Hiç onu kızgın kırgın görmedik. Sevenlerine ailesine Allah sabır versin.”

DEMET EVGAR

“Senin üzere çocuk kalan, dostluğuyla insanın yüreğine işleyen dünyada kaç kişi vardır acaba… Yeteneğin zati az gelir…Tanıştıktan sonra “kızım” dedin daima bana. “Baba” dedim ben de. Latife da olsa, vazgeçmedik her görüşmemizde. Bir sonraki görüşmemiz bu yerde olmayacak sadece…Seni özleyeceğim.Çok… Bi tanecik sevgilin Aysun abla ve dünya mükemmeli oğlun başta olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyorum. Seni seviyorum. Kızın…”

ALİŞAN

“Çok üzüldüm çok.. Dünya düzgünü, büyük müzisyen, büyük oyuncu ve en değerlisi kalbi tertemiz birisini kaybettik… Hepimizin başı sağolsun… Allah rahmet eylesin, yerin cennet olsun Özkan Abi…” Buca escort

ACUN ILICALI

“Başımız sağolsun”

NİLGÜN BELGÜN

“Özkan Uğur’u kaybetmişiz. Çok ancak çok üzgünüm. Allah rahmet etsin. Ülkemizin ve ailesinin başı sağ olsun. Çok kıymetli bir müzik adamıydı. Hepimizin başı sağ olsun cennet yeri olsun.”

HAKAN PEKER

“Çok sevinçli bir insandı. Şoktayım. Bütün müzik topluluğunun başı sağ olsun diyorum. Sinemada müzikte çok başarılı. Tam bir sanatçıydı. Bir bakıyorsunuz gitar çalıyor, vokalist, yaptığı sinemalar Cem Yılmaz’la çok hoş sinemalar yaptı. Dört dörtlük bir sanatçı. Tüm müzik topluluğuna ve ailesine baş sıhhati diyorum.”