Yargı son kısımda Ilgaz öldü mü? Yargı 3. dönem olacak mı, birinci kısım ne vakit?

Yargı son kısımda Ilgaz öldü mü? Yargı 3. dönem olacak mı, birinci kısım ne vakit?

Dizi başından beri 2 dönem olarak hazırlanan Yargı dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakaladı. Akabinde, Yargı son kısımda Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. dönem olacak mı, birinci kısım ne vakit soruları gündeme geliyor. Mevzuya ait Ay İmal ve Kanal D‘den yapılan ortak açıklama yapıldı. Yargı son kısımda Ilgaz öldü mü? Yargı 3. dönem olacak mı, birinci kısım ne vakit? Ayrıntılar haberimizdedir…

YARGI SON KISIMDA ILGAZ ÖLDÜ MÜ?

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Zeyno Eracar, Uğur Polat ve Hüseyin Avni Danyal’ın başrolünü paylaştığı Yargı dizisi, her pazar akşamı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuk performansıyla reytinglerde istenilen muvaffakiyete ulaşan dizi, yeni dönemde da ekranda olacak.

YARGI 3. DÖNEM OLACAK MI?

Dizi başından beri 2 dönem olarak hazırlanan Yargı dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakaladığı için yeni dönemde da ekrana gelecek. Ay İmal ve Kanal D‘den yapılan ortak açıklamada “Yargı 3. dönemde da sizlerle” denilerek yeni dönem muştusu verildi.

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin reytingleri azalmak yerine artınca diziye devam kararı alındı. Ay Üretim ve Kanal D “Yargı 3. dönemde da sizlerle” bildirisiyle fenomen dizinin yeni dönemde da süreceğini ilan etti. Pazar akşamları seyirciyle buluşan “Yargı” 14 Mayıs’taki seçim süreci nedeniyle 63. kısmında yani 7 Mayıs’ta dönem finali yapacak.

YARGI DÖNEM FİNALİ KISIMDA NELER OLDU?

Yargı’nın 30 Nisan 2023 Pazar günü yayınlanan 62. Kısmında Ilgaz’ın vefat haberi sevdiklerini yasa boğuyor!

Ilgaz’ın arayışı hayatını yıkıp dağıtacak olan noktada sonlanmak üzeredir artık; yazgısı, adalet bekçisi üzere gördüğü Turgut Ali’nin tuttuğu silahın namlusunun ucundadır. Hayatında gördüğü en büyük ihanet olacak kurşunlarla vurulmadan evvel, Turgut Ali’yle ilgili öğreneceği apayrı gerçekler vardır.

Ceylin, Parla’nın kayıp olduğunu duyar duymaz çabucak harekete geçer. Lakin bu yolun sonu o denli bir yere bağlanır ki, Eren ve Ceylin kendilerini acı dolu bir bilinmezliğin içinde çırpınırken bulurlar.

Ilgaz’ın acı haberini Eren’den alan Ceylin’in de ruhu ölür adeta. Lakin bir yandan da yapmadığı bir şeyle suçlanmaktadır, üstelik saklaması gereken bir sırrı da yüklenmişken.

Ilgaz’ın haberi herkesi mahveder; lakin Metin ve Çınar’ın herkesten daha büyük olan acısı onları değişik bir imtihana sürükler…

Yekta tekrar kendisinden beklenmeyecek bir atak yaparak cinayet soruşturmasına dahil olurken, Ömer’in herkesten bir adım önde giden planları muvaffakiyetle ilerlemektedir…

Ceylin, Ilgaz’ın acısıyla baş etmeye çalışırken adeta boşlukta uçuşan bir yaprak üzere hissizleşmiş ve hayattan kopmak üzeredir. Lakin gerçeği bulmak için uğraş gücü verecek bir bilgi, ona beklemediği bir anda gelecek ve bir nebze de olsa yaşama tutunmasına sebep olacaktır.

YARGI YENİ KISMI NE VAKİT?

Yargı dönem finali kısmıyla 7 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.