SİLİVRİSPOR ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

SİLİVRİSPOR ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

BÖLGESEL Amatör Lig’inde (BAL) kümesini birinci sırada tamamlayan Silivrispor’un futbolcu, idare ve taraftarları TFF 3’üncü Lig’e çıkmanın memnunluğunu yaşadı. BAL liginde kümesi birinci olarak tamamlayan Silivrispor, ilçe kıyısında şampiyonluk kutlaması gerçekleştirdi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar nedeniyle küme maçları sonunda ligi birinci sırada bitiren 12 grubun Play-Off oynamadan direkt 3. Lig’e yükselmesini kararlaştırmıştı. Bu kararla, kümesinde ligi birinci sırada tamamlayıp şampiyon olan Silivrispor 2 yıl ortadan sonra yine 3. Lig’e yükseldi. Silivrispor, şampiyonluğu Silivri kıyısında bulunan Atatürk Meydanı’nda düzenlenen programla kutladı. Kupa, futbolcu ve idare tarafından havaya kaldırıldı. Lokal sanatkarların sahne aldığı kutlamalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Silivrispor Kulüp Lideri Akgün Duru, “Çok memnunuz, bize Silivri halkı inanılmaz takviye verdi. Biz onların dayanağıyla tekrar 3. Lige ekibimizi çıkardık. Bu gurur bu memnunluk tüm Silivri’nin” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni