Fahrettin Koca açıklamasında ne dedi? CANLI YAYIN NOTLARI | Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sıhhat durumu hakkında ne dedi?

Fahrettin Koca açıklamasında ne dedi? CANLI YAYIN NOTLARI | Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumu hakkında ne dedi?

Fahrettin Koca canlı yayını nereden izlenir, sorusunun cevabı merak ediliyor. AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Kanal 7 ve Ülke TV’nin canlı yayınında katıldı. Saat 22.00’de başlayacağı açıklanan yayın 23.30’da başlarken, Erdoğan canlı yayında gündemi değerlendirirken yayın birden kesilmişti. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumu gündemin merak edilen bahisleri ortasında yer aldı.

FAHRETTİN KOCA’NIN CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Konya’dan halka seslenir. Canlı yayın pek çok özel haber kanalından yayınlanmakta.

FAHRETTİN KOCA, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SIHHAT DURUMU HAKKINDA NE DEDİ?

Bakan Koca’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumuna ait açıklama: Durumu çok düzgün, yakın vakitte programına devam edecek.

Önceki akşam katıldığı canlı yayın sırasında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, iki gündür programları iptal ediliyor. Erdoğan’ın sıhhat durumu merak edilirken hastalığını ve son durumunu Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca açıkladı.

“ENFEKSİYONUN TESİRİ AZALMIŞ DURUMDA”

Konya’da açılış merasiminde konuşan Koca, “Kardeşlerim, Sayın Cumhurbaşkanımızın sıhhat durumunu hepinizin yakından takip ettiğini biliyorum. Bu sabah kendileri ile birlikteydim. Hepinize çok selamları var. Sıhhat durumu çok düzgün. Geçirmiş olduğu gastroenterit enfeksiyonun tesiri azalmış durumda. En kısa vakitte programlarına devam edecekler. Kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten kendisine duacı olan tüm hemşerilerimize teşekkürlerini iletti.” sözlerini kullandı.