Sevgilisi tarafından öldürülen şahıs toprağa verildi

Sevgilisi tarafından öldürülen şahıs toprağa verildi

Ordu‘nun Ünye ilçesinde deniz kenarında sevgilisi tarafından bıçaklandıktan sonra silahla vurularak hayatını kaybeden 35 yaşındaki Cengiz Pehlivan, son seyahatine uğurlandı.

Olay, dün ilçenin Keş Mahallesi deniz kenarında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, deniz kenarında buluşan Merve Kuşçu ile erkek arkadaşı Cengiz Pehlivan ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa müddette büyümesi üzerine Kuşçu, çantasından çıkardığı bıçakla birinci olarak Cengiz Pehlivan’ı bıçakladı, sonrasında da tekrar yanında bulunan ruhsatsız tabanca ile Pehlivan’a peş peşe ateş etmeye başladı. Aldığı bıçak darbeleri ve bedenine isabet eden 6 kurşun sonucu Cengiz Pehlivan olay yerinde hayatını kaybetti.

Başka birisiyle sözlendiği nedeniyle yaşanan arbedede erkek arkadaşını vuran Merve Kuşçu’nun sözünde, “Cengiz ile son vakitlerde aramız açıktı. Öteki birisiyle sözlendiğini duydum. Olay günü de bu mevzuyu konuşmak için buluştuk. Bir anda ortamızda tartışma çıktı. Bana saldırdı, ben de kendimi korumak için çantamdaki tabancayla ateş ettim. Pişmanım” dediği öğrenildi.

Kuşçu, karakoldaki tabirinin akabinde Ünye M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Son seyahatine uğurlandı

Hayatını kaybeden Cengiz Pehlivan için ise Ünye Büyük Merkez Cami’nde cenaze merasimi düzenlendi. Pehlivan, burada ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının akabinde ilçenin Gürecülü Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi. – ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa