Özkan Uğur’un yeğeninden veda paylaşımı! Her sözü yürek sızlattı

Uzun müddettir kanserle çaba eden ve böbreklerindeki rahatsızlık nedeniyle entübe edilen Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayata gözlerini yumdu. 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran Uğur’un mevti en başta yakınlarını yıktı. Uğur’un yeğeni Hasret Uğur, amcasının kaybetmenin acısını yaptığı paylaşımla lisana getirdi.

“BİZ SANA DOYAMADIK”

Özlem Uğur, toplumsal medya hesabından amcası Özkan Uğur‘la olduğu bir kareyi paylaşarak şunları yazdı; Canımız , biriciğimiz, kıymetlimiz Canım amcam biz sana doyamadık. Kederimi anlatacak sözüm yok. Son ana kadar bekledik. Artık babamın yanında sonsuza kadar birliktesin. Rabbim tüm sevenlerine sabır versin. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun. Sürecimde yanımda olan ve olacak olan herkese minnettarım. Sabretmekten öbür deva yok. Melekler daima yanında olacak. Daima güleceğiz seninle yine.

CENAZE PROGRAMI AŞİKÂR OLDU

Özkan Uğur‘un cenaze merasimi programı da aşikâr oldu. Merasim programını ‘Yahşi Batı’ ve ‘Pek Yakında’ üzere sinemalarda Özkan Uğur ile birlikte rol alan oyuncu Zafer Algöz toplumsal medya hesabından paylaştı. Paylaşımında Algöz, “Özkan Uğur’un cenaze merasimi Salı günü (11-temmuz)da AKM de saat 11’00 de yapılacak. Taksim Mescidinde öğle cenaze namazı kılınacak ve akabinde Karacaahmet’de defnedilecektir. Tüm sevenlerinin ve Ülkemizin başı sağolsun” dedi.