Ömer canlı izle! Star TV Ömer 15. kısım canlı yayın izleme linki var mı? Ömer dizisi nereden izlenir? Ömer yeni kısımda neler olacak?

Ömer canlı izle! Star TV Ömer 15. kısım canlı yayın izleme linki var mı? Ömer dizisi nereden izlenir? Ömer yeni kısımda neler olacak?

Ömer 15. kısım izle! Ömer 15. kısmı canlı izle! Ömer, OGM Pictures imzalı, birinci kısmı 9 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Ömer dizisi canlı izle! Star TV Ömer 15. kısım canlı yayın izleme linki var mı? Ömer dizisi nereden izlenir? Ömer yeni kısımda neler olacak?

ÖMER DİZİSİ CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Ömer dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere Star TV’nin resmi web sitesinden de izleyebilirsiniz.

ÖMER KONUSU NEDİR?

Cem Karcı’nın yönettiği dizide baba-oğulu Selahattin Paşalı (Ömer) ile Barış Falay’ın (Reşat) canlandırıyor. Cami imamı ve müezzinin öyküsünün ele alındığı diziyi Gülizar Irmak kaleme alıyor. Dizide Selahattin Paşalı’nın partneri Gamze’yi ülkemizin en başarılı oyuncularından Gökçe Bahadır canlandıracak.

ÖMER SON KISIMDA NELER OLDU?

Gamze’nin Erdal ile nişanlanmasına pürüz olamayan Ömer, bu münasebete aracılık ettiği için babasına çok öfkelidir. Reşat ve Tahir ise Ömer’in tekrar Süreyya ile bir ortaya gelmesi için baskılarını daha da artırırlar. Süreyya ile bir gelecek istemeyen Ömer, durumu konuşmak için Hüsnü’nün yanına sarfiyat, ancak Hüsnü onu hiç de yeterli karşılamaz.

Hakan’ın yokluğunda türlü meşakkatlerle boğuşan Nisa, kocasının dönüşüyle daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını fark eder. Gamze ve Ömer ortasındaki alakayı öğrenen Hakan, bu bilgiyi Nisa’ya şantaj yapmak için kullanır. Hakan’ın alkol bağımlılığı ve istikrarsız davranışları Nisa’nın işini daha da zorlaştırır.

Ömer’le birlikte olmak isteyen Süreyya son kozunu oynar ve Ömer’le birlikte olduklarını babasına söyler. Duyduklarıyla meczuba dönen Hüsnü soluğu Reşat’ın yanında alır. Cemaatin önünde dünürünü rezil eden Hüsnü, Reşat’ı meslekten attırmakla tehdit eder. Artık her şeyi göze alan Ömer, onu Gamze’ye kavuşturacak bir planın hazırlığına girişir. Erdal ile nişanlanarak artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiği düşünen Gamze ise Ömer’in onun için hazırladığı bu büyük sürprizden habersizdir.

ÖMER OYUNCULARI KİMLER?

Selahattin Paşalı : Ömer Ademoğlu

Gökçe Bahadır : Gamze

Barış Falay : Reşat Ademoğlu

Merve Dizdar : Nisa

Gülçin Kültür Şahin : Nuran

Muharrem Türkseven : Sadık

Zerrin Sümer : Nezahat Ademoğlu

Melike Güner : Çiçek

Metehan Parıltı : Tuna

Gamze Karaduman : Şükran

Serpil Gül : Fatma

Onur Bilge : Tahir Ademoğlu

Emre Taşkıran : Hakan

Çağla Naz Kargı : Emine