Ömer 16. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ömer dizisi yeni kısımda neler olacak, son kısımda neler oldu? Ömer yeni fragman çıktı mı?

Ömer 16. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ömer dizisi yeni kısımda neler olacak, son kısımda neler oldu? Ömer yeni fragman çıktı mı?

Ömer, OGM Pictures imzalı, birinci kısmı 9 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Ömer 16. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ömer dizisi yeni kısımda neler olacak, son kısımda neler oldu? Ömer yeni fragman çıktı mı?

ÖMER NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Ömer dizisi her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da Star TV’de ekranlara geliyor.

ÖMER 16. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ömer dizisinin 15. kısmının akabinde 16. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni kısmın ardından fragmanın çıkması bekleniyor.

ÖMER KONUSU NEDİR?

Cem Karcı’nın yönettiği dizide baba-oğulu Selahattin Paşalı (Ömer) ile Barış Falay’ın (Reşat) canlandırıyor. Cami imamı ve müezzinin öyküsünün ele alındığı diziyi Gülizar Irmak kaleme alıyor. Dizide Selahattin Paşalı’nın partneri Gamze’yi ülkemizin en başarılı oyuncularından Gökçe Bahadır canlandıracak.

ÖMER SON KISIMDA NELER OLDU?

Gamze’nin Erdal ile nişanlanmasına mahzur olamayan Ömer, bu bağlantıya aracılık ettiği için babasına çok öfkelidir. Reşat ve Tahir ise Ömer’in yine Süreyya ile bir ortaya gelmesi için baskılarını daha da artırırlar. Süreyya ile bir gelecek istemeyen Ömer, durumu konuşmak için Hüsnü’nün yanına masraf, ancak Hüsnü onu hiç de güzel karşılamaz.

Hakan’ın yokluğunda türlü badirelerle boğuşan Nisa, kocasının dönüşüyle daha büyük meselelerle karşı karşıya kaldığını fark eder. Gamze ve Ömer ortasındaki alakayı öğrenen Hakan, bu bilgiyi Nisa’ya şantaj yapmak için kullanır. Hakan’ın alkol bağımlılığı ve istikrarsız davranışları Nisa’nın işini daha da zorlaştırır.

Ömer’le birlikte olmak isteyen Süreyya son kozunu oynar ve Ömer’le birlikte olduklarını babasına söyler. Duyduklarıyla meczuba dönen Hüsnü soluğu Reşat’ın yanında alır. Cemaatin önünde dünürünü rezil eden Hüsnü, Reşat’ı meslekten attırmakla tehdit eder. Artık her şeyi göze alan Ömer, onu Gamze’ye kavuşturacak bir planın hazırlığına girişir. Erdal ile nişanlanarak artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiği düşünen Gamze ise Ömer’in onun için hazırladığı bu büyük sürprizden habersizdir.

ÖMER OYUNCULARI KİMLER?

Selahattin Paşalı : Ömer Ademoğlu

Gökçe Bahadır : Gamze

Barış Falay : Reşat Ademoğlu

Merve Dizdar : Nisa

Gülçin Kültür Şahin : Nuran

Muharrem Türkseven : Sadık

Zerrin Sümer : Nezahat Ademoğlu

Melike Güner : Çiçek

Metehan Parıltı : Tuna

Gamze Karaduman : Şükran

Serpil Gül : Fatma

Onur Bilge : Tahir Ademoğlu

Emre Taşkıran : Hakan

Çağla Naz Kargı : Emine