MHP Vilayet Lideri Yılmaz; "14 Mayıs MHP için zafer günüdür"

MHP Vilayet Lideri Yılmaz; “14 Mayıs MHP için zafer günüdür”

Milliyetçi Hareket Partisi‘nin (MHP) tüm takımlarıyla sandığına sahip çıkacağını belirten MHP Denizli Lideri Mehmet Ali Yılmaz, “14 Mayıs tarihi MHP için zafer günüdür” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Vilayet, Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Teşkilatlarının ortaklaşa düzenlediği sandık vazifelisi eğitim toplantısı geniş bir iştirakle gerçekleşti. 1700’e yakın sandık vazifelisi ve partilinin iştiraki ile gerçekleşen toplantıda MHP Vilayet Lideri Mehmet Ali Yılmaz’ın konuşması ayakta alkışlandı.

Sandık vazifelileri ve partililere seslenen Vilayet Lideri Yılmaz, “Kimsenin kuşkusu olmasın. Milliyetçi Hareket Partisi tüm takımları ile sandığına sahip çıkacaktır. 14 Mayıs tarihi MHP için zafer günüdür. Ülkücü ve milliyetçi harekete mensubiyetten onur ve kıvanç duyuyoruz. 14 Mayıs’ta vesayet odakları, statikocu zihniyet, terör odakları kaybedecek, sandıkta aziz milletimiz konuşacak, Türk ve Türkiye Yüzyılını inşa edecektir. Milletimiz, ulusal ve manevi bedellerine sahip çıkarak gereğini yapacağından kuşkumuz yoktur. Ne memnun Türküm diyene” biçiminde konuştu. – DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset