Bir Küçük Gün Işığı 33. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

Bir Küçük Gün Işığı 33. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, birinci kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı 33. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 33. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Küçük Gün Işığı 32. kısmının akabinde 33. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI KONUSU NEDİR?

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği direktör koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ün yazdığı “Bir Küçük Gün Işığı” dizi; Büyük aşk yaşadığı eşinin ani bir trafik kazasında kaybetmesinin akabinde hayatında farklı sırlar olduğunu öğrenen bayanın hayat öyküsünü husus alıyor. 10 yıldır bir palavranın içinde yaşayan Elif, Hiç tanımadığı bir kız çocuğunun nüfusa kendisi ve ölen eşi ismine kaydedildiğini öğrenmesiyle hayatı alt üst olur.Her şeye yine başlamak zorunda kalan genç bayanın yolu varlıklı iş adamı Fırat ile beklenmedik halde kesişir. Asıl gizem, eşi Hakan ile gittikleri romantik İtalya tipinde tam yanında duran ve o vakitler hiç tanımadığı adamın, eşi öldükten sonra hayatına girmesi… Bu sefer her şey daha da karışır. Fırat, Elif’e en sıkıntı günlerinde dayanak olan kişi olarak öykü de konumlanıyor. Lakin aslında büyük sırrın en değerli modülü olduğu da sonra ortaya çıkacak!

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

Fırat için hesap vakti!

Fırat, Güzel’in öteki vasiyetini okumuş, Ümran’a hesap sorar. Ümran, Güzel’in, Fırat’ın öz babası olmadığını kabul etmek zorunda kalır lakin onu öldürdüğünü kabul etmez. Fırat tüm hayatının palavradan ibaret olduğunu anlamış, artık tek güvendiği kişi Elif’tir. Elif tüm bu olanlardan sonra boşanmak için başlattığı süreçleri durdurur. Fırat bahçede Ümran’ın, Güzel’i zehirlemek için kullandığı bitkiyi bulur. Ümran bitkiyi daha evvel görmediğini söyler fakat Fırat kendini ortaya atınca gerçeği itiraf eder. Fırat, Ümran’ı konuttan kovar ve Dila’dan tüm bu olanları saklamaya karar verir. Fakat Dila, Sude sayesinde gerçekleri öğrenir ve gözünü öfke bürür. Elif, kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelen Dila ve Ümran’ın ortasında kalır.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Belki bana söylesen babam ölmemiş olurdu…”

“Paramparça”

Ümran tutuklandıktan sonra aile dağılır. Fırat gerçekleri sakladığı için Elif’ten uzaklaşır, Dila konakta Ümran’ın yerine geçerek bağımsızlığını ilan eder. Sude, Fırat ve Elif’in farklı olmasından yararlanıp Fırat’ı doldurmaya başlar. Fırat, gerçekleri söylemiş olsaydı, babasının hala hayatta olabileceği ihtimaliyle Elif’i hatalar. Mehveş, tüm ailenin paramparça olduğunu görünce onları tekrar bir ortaya getirebilecek tek kişi olan Ümran’ın annesi, Ayten’i çağırır. Ayten gelir gelmez, Dila’ya çeki tertip verir. Fırat da konuta döner. Ayten, Fırat ve Elif’i barıştırmaya çalışırken Fırat geri dönüşü olmayan büyük bir yanılgı yapar.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapan – Hakan