Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! ATV Bir Küçük Gün Işığı 32. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV 1 Mayıs canlı izle!

Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! ATV Bir Küçük Gün Işığı 32. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV 1 Mayıs canlı izle!

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, birinci kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı canlı izle! 1 Mayıs ATV Bir Küçük Gün Işığı 32. kısım canlı izle! Bir Küçük Gün Işığı son kısımda neler oldu? ATV canlı izle!

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Bir Küçük Gün Işığı dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere ATV’nin resmi web sitesinden de izleyebilirsiniz.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

Fırat için hesap vakti!

Fırat, Güzel’in öteki vasiyetini okumuş, Ümran’a hesap sorar. Ümran, Güzel’in, Fırat’ın öz babası olmadığını kabul etmek zorunda kalır lakin onu öldürdüğünü kabul etmez. Fırat tüm hayatının palavradan ibaret olduğunu anlamış, artık tek güvendiği kişi Elif’tir. Elif tüm bu olanlardan sonra boşanmak için başlattığı süreçleri durdurur. Fırat bahçede Ümran’ın, Güzel’i zehirlemek için kullandığı bitkiyi bulur. Ümran bitkiyi daha evvel görmediğini söyler lakin Fırat kendini ortaya atınca gerçeği itiraf eder. Fırat, Ümran’ı meskenden kovar ve Dila’dan tüm bu olanları saklamaya karar verir. Lakin Dila, Sude sayesinde gerçekleri öğrenir ve gözünü öfke bürür. Elif, kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelen Dila ve Ümran’ın ortasında kalır.

Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan öyküsü ile “Bir Küçük Gün Işığı” yeni kısımlarıyla Pazartesi akşamları atv’de.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Belki bana söylesen babam ölmemiş olurdu…”

“Paramparça”

Ümran tutuklandıktan sonra aile dağılır. Fırat gerçekleri sakladığı için Elif’ten uzaklaşır, Dila konakta Ümran’ın yerine geçerek bağımsızlığını ilan eder. Sude, Fırat ve Elif’in farklı olmasından yararlanıp Fırat’ı doldurmaya başlar. Fırat, gerçekleri söylemiş olsaydı, babasının hala hayatta olabileceği ihtimaliyle Elif’i cürümler. Mehveş, tüm ailenin paramparça olduğunu görünce onları tekrar bir ortaya getirebilecek tek kişi olan Ümran’ın annesi, Ayten’i çağırır. Ayten gelir gelmez, Dila’ya çeki nizam verir. Fırat da meskene döner. Ayten, Fırat ve Elif’i barıştırmaya çalışırken Fırat geri dönüşü olmayan büyük bir yanılgı yapar.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapan – Hakan