AudiStream'de Işık Suratı başlıyor

AudiStream’de Işık Suratı başlıyor

AudiStream’da Işık Suratı ismiyle otomotiv mühendisliğindeki aydınlatma teknolojilerinin farklı devirlerine ilişkin gelişmelerini işleyen yeni bir çevrimiçi rehberlik çeşidi başlıyor.

Çevrimiçi çeşit, izleyicileri Audi aydınlatma teknolojisindeki evrimi araç aydınlatmasının birinci gününden (ilk arabaların aydınlatmasında gerçek ateş kullanılan zamanlar), Dijital Matrix LED farlar ve Dijital OLED stop lambaları içeren günümüz aydınlatma teknolojilerine kadar kapsamlı bir formda anlatıyor. Çeşit rehberleri, öteki birçok mevzu dışında, birinci olarak 2019’da Audi e-tron ile tanıtılan Digital Matrix LED farların gelişimini açıklıyor. Ayrıyeten izleyenlere Audi AI: CON konsept arabası ile Audi’nin aydınlatma tasarımı ve teknolojisinin gelecekte nasıl görünebileceğine dair bir vizyon da aktarılıyor. Işık Suratı canlı yayınındaki her iki model şu an Audi Museum Mobile’da tıpkı isimdeki özel stantta sergileniyor.

Tur rehberleri akışı yönetiyor ve soruları gerçek vakitli olarak yanıtlıyor

İlgilenenler AudiStream’i masaüstü yahut taşınabilir aygıt üzerinden izleyebiliyor. Tecrübeli rehberler, çevrimiçi çeşidi bir stüdyodan canlı olarak yönetiyor ve içeriği ve aktifliklerin sırasını izleyicilerin ilgi alanlarına nazaran uyarlıyor. Rehberler, Audi Museuam Mobile ve Ingolstadt ve Neckarsulm fabrikalarına yönelik çok sayıda tipten edindikleri kapsamlı bilgilerle, canlı sohbette izleyicilerinin kişisel sorularını yanıtlıyor. Ek eğitimlerle, rehberler etkileşimli cinsleri eğlenceli hale getirebiliyor.

Toplam beş AudiStream formatı çevrimiçi olarak rezerve edilebiliyor

Işık Suratı canlı yayını, AudiStream’in fiyatsız etkileşimli çeşit yelpazesinin genişlemesini gözler önüne seriyor. Şu anda, her biri yaklaşık 25 dakika süren ve fiyatsız olarak rezerve edilebilen toplam beş program için tarih seçilebiliyor. Audi, Neckarsulm fabrikasından canlı ve Audi, Ingolstadt fabrikasından canlı akışları, Audi’nin üretim süreçleri hakkında bilgiler aktarıyor. “Insight Audi Design”, Audi’nin tasarım ideolojisini keşfetme imkanı sunuyor ve Audi Geleneği akışı, ilgili tarafları 120 yılı aşan otomotiv tarihinde bir seyahate çıkarıyor.

Çeşitliliği, AudiStream medya kitaplığında bulunan AudiStream’in tema dünyasından geniş bir içerik yelpazesi tamamlıyor.

Şirket, 2019 yılından bu yana AudiStream’de çevrimiçi olarak canlı rehberli çeşitler sunuyor. Audi Forum Ingolstadt takımı, Ingolstadt fabrikasında çevrimiçi cinsler sunmaya başladı ve o tarihten bu yana ek mevzularla içerik çeşitliğini genişletti. İzleyiciler, AudiStream’deki canlı akışı izlemek için bir tarih ve saat seçebiliyor. Akışın kendisi fiyatsız olarak sunuluyor, lakin seçilen sağlayıcıya bağlı olarak İnternet erişim fiyatları oluşabiliyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba