AK Parti İstanbul milletvekili adayları, emekçilerle buluştu

AK Parti İstanbul milletvekili adayları, emekçilerle buluştu

Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü hasebiyle kentin farklı noktalarında personellerle bir ortaya geldi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya nazaran, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Ramazan Arkan, Esenyurt’ta sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Esnafın sıkıntılarını dinleyen Arkan, problemlerin tahlile kavuşturulması için çalışma yapacaklarını belirtti.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu da Ümraniye’de esnaf ve pazarcıları ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Eyüpsultan’da emekçi ve esnafı ziyaret eden AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Demir, bayramlarını kutladığı vatandaşların problemlerini dinledi.

Fatih’te kağıt toplayıcılarıyla bir ortaya gelen AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Orhan Narin ve Emre Ustaosmanoğlu da işçilerle birlikte kahvaltı yaptı.

AK Parti 2’nci Bölge Milletvekili adayı Ahmet Hamdi Çamlı ise Sultangazi’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kartal’da taksici esnafıyla bir ortaya gelen İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Aydoğan Ahıakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Taksici esnafıyla sohbet eden Ahıakan, taksici esnafına yönelik yürütülen çalışmaları ve gelecek periyotta yapılacak faaliyetlere ait bilgi verdi.

Kaynak: AA / İrem Demir – Yeni