AK Parti'nin İstanbul'daki "Yüzyılın Mitingi", Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde yapılacak

AK Parti’nin İstanbul’daki “Yüzyılın Mitingi”, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirakiyle İstanbul‘da düzenlenecek “Yüzyılın Mitingi”, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak.

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın ortak iştirakleriyle 7 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde “Yüzyılın Mitingi”nin yapılacağı belirtildi.

Mitinge tarihi iştirakin beklendiği kaydedilen açıklamada, Yenikapı Miting Alanı’ndan yaklaşık 1,5 kat daha büyük olan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin milyonlarca bireye mesken sahipliği yapacağı tabir edildi.

AK Parti İstanbul Teşkilatı’nın miting hazırlıklarının tüm süratiyle devam ettiği aktarılan açıklamada, halkın davet edilmesinden miting alanının süslenmesine, ulaşım hizmetinden ikramlara kadar her ayrıntı için titizlikle çalışıldığı bildirildi.

Açıklamada ayrıyeten, seçimler için uzun müddettir saha çalışmalarını sürdüren İstanbul Teşkilatı’nın “Yüz Yüze 100 Gün”, “İstanbul’un Kelamı: Birlik İrade Zafer”, “Nef Stadyumu’nda 100 Bin Sandık Görevlisiyle Buluşma”, “Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri” ve toplu açılış merasimleri üzere saha çalışmalarını “Yüzyılın Mitingi” ile taçlandırmayı hedeflediği belirtildi.

Kaynak: AA / İrem Demir – Yeni