Adana'da eski damat dehşeti

Adana’da eski damat dehşeti

Adana‘da bir kişi, kayınvalidesi ve baldızını öldürüp, kayınbiraderinin eşini de yaraladıktan sonra silahla başına ateş ederek intihar etti.

Edinilen bilgiye nazaran olay, merkez Sarıçam ilçesine bağlı Akkuyu Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran 3 çocuk babası Uğur Doğan, bir mühlet evvel eşi Rahime Yıldız’dan boşandı. Yıldız boşandıktan sonra annesi Şerife Yıldız’ın konutuna yerleşti. Bugün öğlen saatlerinde Doğan, eski eşinin bulunduğu meskene geldi. Doğan gelir gelmez kapıda ekmek yapan Şerife Yıldız, 1 ay evvel hekim olan kızı Sümeyye Yıldız ve kayınbiraderinin eşi Cennet Yıldız’a ateş etti. Ekmek yapanlar ortasında eşi de olmasına karşın Doğan ona ateş etmedi. Doğan, daha sonra kendi başına ateş ederek intihar etti. Olayda baldız, kayınvalide ve Doğan hayıtın kaybetti. Olaydan sonra gelen sıhhat grupları Cennet Yıldız’ı hastaneye kaldırdı. Polis ise olay yerine gelerek inceleme başlattı.

Doğan’ın eşiyle boşanma sebebi olarak baldızı ve kayınvalidesini sorumlu tuttuğu için öldürdüğü öne sürüldü. Şerife Yıldız’ın kardeşi Zülfü Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Uğur Doğan’ın hiçbir işi gücü yoktu. Geliyor burada ablam ve yeğenim ekmek yaparken onları öldürüyor. Kendi de içeride geberiyor” diye konuştu. – ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa