5 kişinin yaralandığı silahlı aidat arbedesinin imajları ortaya çıktı

5 kişinin yaralandığı silahlı aidat arbedesinin imajları ortaya çıktı

Gaziantep‘te bir sitede oturanlar ortasında aidat ödememe nedeniyle çıkan silahlı hengameye ilişkin cep telefonu imajları ortaya çıktı. Biri ağır olmak üzere toplam 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan hengame sırasında çekilmiş imgelerde taraflardan birinin öbür tarafa ateş etme anları ise saniye saniye yer aldı.

Olay, dün akşam saatlerine hakikat Şahinbey ilçesi Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana gelmişti. Argümana nazaran, site sakinleri ortasında aidat ödememe nedeniyle tartışma çıkmış ve kısa müddette büyüyen tartışma silahlı arbedeye dönüşmüştü. Hengame sırasında taraflar birbirlerine silahla ateş etmiş ve olayda silahlardan çıkan kurşunların isabet etmesi sonucu Mehmet K., Mustafa K., Ahmet K., Recep K. ve İsmail K. yaralanmıştı.

Kavga anına ilişkin cep telefonu imajları ortaya çıktı

Sitede oturanlar ortasında aidat ödememe nedeniyle çıkan silahlı hengameye ilişkin cep telefonu manzaraları ortaya çıktı. Biri ağır olmak üzere toplam 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan arbede sırasında çekilmiş imajlarda taraflardan birinin öbür tarafa pompalı tüfekle ve tabanca ile ateş etme anları ise saniye saniye yer aldı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi. – GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa