1 Mayıs için Taksim Meydanı'na demir bariyerler yerleştirildi

1 Mayıs için Taksim Meydanı’na demir bariyerler yerleştirildi

1 MAYIS Emek ve Dayanışma Günü için Taksim Meydanı’na demir bariyerler yerleştirildi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesinde Taksim Meydanı ve etrafına demir bariyerler yerleştirildi. Seyahat Parkı etrafı da bariyerlerle kapatıldı. Bariyerlerin bir kısmı ise Taksim Meydanı ve etrafında hazır bekletiliyor. Taksim’deki Cumhuriyet Anıtı etrafına de, yol boyunca bariyerler yerleştirildi. 1 Mayıs sabahı Taksim Meydanı ve meydana çıkan yollar araç ve yaya trafiğine kapalı olacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sabah saat 06.00’da trafiğe kapatılacak yollar belirtildi.

TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesinde trafie kapatılacak yollar, Sıraselviler Caddesi, Tak-ı Zafer Caddesi, Sadri Alışık Sokak – Atıf Yılmaz Caddesi, Balo Sokak – Turnacıbaşı Caddesi, Zambak Sokak, Meşelik Sokak, Yeni Çarşı Caddesi, Kumbaracı Yokuşu, Asmalı Mescit Caddesi, Meşrutiyet Caddesi,  Hamalbaşı Caddesi, Kamer Hatun Caddesi, Birinci Belediye Caddesi, Ensiz Sokak,  İnönü Caddesi,  Mete Caddesi.

ALTERNATİF YOLLAR

Trafiğe kapatılacak yolların dışında araç şoförlerinin kullanacağı alternatif güzergahlar da belirlendi. Bu güzergahlar ise, Refik Saydam Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Meclis-i Mebusan Caddesi, Tersane Caddesi, Mebusan Yokuşu, Boğazkesen Caddesi, Defterdar Yokuşu, Kemeraltı Caddesi.


– İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Hasan Yıldırım – Şimdiki