Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, Antalya'da ziyaretlerde bulundu

Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, Antalya’da ziyaretlerde bulundu

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, seçim çalışmaları kapsamında Antalya’nın iki ilçesiyle kent merkezinde kimi ziyaretler gerçekleştirdi.

Programına Manavgat ilçesinde başlayan Özdağ, esnafı ziyaret ederek, partisi için dayanak istedi.

Bir işletmede verdiği molanın akabinde gazetecilere açıklama yapan Özdağ, Cet İttifakı’nın ve Zafer Partisi’nin, katma pahası yüksek üretime geçen, yüksek teknolojiye dönen, AVM ve rezidans inşaatını bırakmış, fabrikalar, özel sanayi bölgeleri, teknoparklar inşa eden bir Türkiye istediğini belirtti

Özdağ, Cumhur ve Millet İttifaklarının Anayasanın birinci 3 unsurunu değiştirmek, anayasadan Türklüğü çıkarmak istediğini savunarak, buna karşı direnmeye devam edeceklerini belirtti.

Manavgat’taki programının akabinde Serik ilçesini ziyaret eden Özdağ, Atatürk Caddesi’nde esnafı ziyaret etti.

Daha sonra partisinin Muratpaşa ilçesindeki vilayet başkanlığını ziyaret eden Özdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, Rusların, Ukraynalıların, Suriyelilerin, Afganların vatanlarına dönmesini isteyenlerin Zafer Partisine oy vermesi gerektiğini söyledi.

Ruslar ve Ukraynalılar dahil sığınmacıların hepsini vatanlarına yollayacaklarını vurgulayan Özdağ, “Buraya turist olarak gelsinler lakin hiç kimseyi kalıcı olarak vatanımızda istemiyoruz. Ne Antalya’ya ne Alanya’ya, ne Manavgat’a ortak etmek istemiyoruz. Kimse Antalya’yı Rus istihbaratının Doğu Akdeniz’deki üssü haline getirmeyi düşünmesin.” dedi.

Kazım Özalp Caddesi’nde vatandaşlarla buluşan Özdağ, esnafla selamlaşırken, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Kaynak: AA / Cemal Turan Kaya – Siyaset