Yok artık Togg...İlk şanslılara Togg'ları tırla konutlarına kadar götürülüp teslim edildi

Yok artık Togg…İlk şanslılara Togg’ları tırla konutlarına kadar götürülüp teslim edildi

Türkiye‘nin birinci yerli ve ulusal arabası Togg, üretim kademesinden teslim etabına kadar her hususta ezber bozmaya devam ediyor. Üstün lüks spor arabaların yanı sıra Türkiye’de birinci defa, CSUV bir arabanın tırla sahiplerinin meskenine kadar götürülüp teslim edilmesi Togg’un farkını bir sefer daha gözler önüne serdi. Sıfır kilometre Togg’ların fabrikadan çıkıp son sahiplerine ulaştığı gurur veren sevkiyat öyküsü toplumsal medyada büyük beğeni topladı.

Türkiye’nin arabası Togg T10X modelini 7 vilayette hak kazanan kullanıcılara teslim etti.

Togg’un resmi toplumsal medya hesaplarından, T10X’lerin teslimatlarına ait paylaşılan görüntü kısa müddette izlenme rekorları kırdı. T10X için kura çekimlerinde hak kazanan 7 vilayetteki kullanıcılara teslim edilmesi saniye saniye kayıt altına alındı. Akıllı araçlarını alan aileler kadar Togg teslimat tırlarının geçtiği mahalle ve girdiği sokaklardaki herkes büyük heyecan yaşadı.

Kula Elazığ’a, Anadolu Adana’ya, Oltu Kocaeli, Gemlik Bursa, Isparta, İstanbul ve İzmir kentlerindeki birinci kullanıcılarının konutlarına teslim edildi. Yapılan paylaşımda “Çekilişle sipariş hakkı kazanan birinci kullanıcılarımızın T10X’lerini konutlarına teslim ettik. Güzel, uğurlu olsun. ” tabirlerine yer verildi. – BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal