Yasak Elma canlı izle! Fox TV Yasak Elma 174. kısım canlı izle! Yasak Elma son kısımda neler oldu? Fox TV 1 Mayıs canlı izle!

Yasak Elma canlı izle! Fox TV Yasak Elma 174. kısım canlı izle! Yasak Elma son kısımda neler oldu? Fox TV 1 Mayıs canlı izle!

Yasak Elma, birinci kısmı 19 Mart 2018 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Ece Erdek Koçoğlu’nun, senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yaptığı dram ve güldürü cinsindeki Türk televizyon dizisi. Yasak Elma canlı izle! 1 Mayıs Fox TV Yasak Elma 174. kısım canlı izle! Yasak Elma son kısımda neler oldu? Fox TV canlı izle!

YASAK ELMA CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Yasak Elma dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere Fox TV ekranlarından da izleyebilirsiniz.

YASAK ELMA SON KISIMDA NELER OLDU?

Ender’in Yıldız için hazırladığı bekarlığa veda partisi umdukları üzere geçmez. Uyandıklarında Yıldız, Asuman, Nadir ve Zeynep hiçbir şey hatırlamıyorlardır ve Handan kayıptır. Doğan’a aşikâr etmeden ne olduğunu çözmek ve Handan’ı bulmak için çok az vakitleri vardır.

YASAK ELMA YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Ender ve Handan, Kumru ve Caner’in düğünü için hazırlıklara başlarken, ortalarında bir yarış başlar. Yıldız ve Doğan tam memnun olacaklerken mahpustan kaçan Julia’nın planı Yıldız’dan büsbütün kurtulmaktır.

YASAK ELMA OYUNCU KADROSU

Şevval Sam

Eda Ece

Biran Damla Yılmaz

Ece Dizdar

Murat Aygen

Melisa Doğu

Barış Aytaç

Serkan Rutkay Ayıköz