Yasak Elma 175. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni kısım fragmanı çıktı mı? Yasak Elma yeni kısımda neler olacak?

Yasak Elma 175. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni kısım fragmanı çıktı mı? Yasak Elma yeni kısımda neler olacak?

Yasak Elma, birinci kısmı 19 Mart 2018 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Ece Erdek Koçoğlu’nun, senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yaptığı dram ve güldürü tipindeki Türk televizyon dizisi. Yasak Elma 175. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni kısım fragmanı çıktı mı? Yasak Elma yeni kısımda neler olacak?

YASAK ELMA NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Yasak Elma her Pazartesi saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

YASAK ELMA 175. BÖLLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma 174. kısmının akabinde 175. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız’ın hayatı aldığı teklifle apayrı bir hal alır. Güçlü olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir.

YASAK ELMA SON KISIMDA NELER OLDU?

Ender’in Yıldız için hazırladığı bekarlığa veda partisi umdukları üzere geçmez. Uyandıklarında Yıldız, Asuman, Seçkin ve Zeynep hiçbir şey hatırlamıyorlardır ve Handan kayıptır. Doğan’a muhakkak etmeden ne olduğunu çözmek ve Handan’ı bulmak için çok az vakitleri vardır.

YASAK ELMA YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Ender ve Handan, Kumru ve Caner’in düğünü için hazırlıklara başlarken, ortalarında bir yarış başlar. Yıldız ve Doğan tam keyifli olacaklerken mahpustan kaçan Julia’nın planı Yıldız’dan büsbütün kurtulmaktır.

YASAK ELMA OYUNCU KADROSU

Şevval Sam

Eda Ece

Biran Damla Yılmaz

Ece Dizdar

Murat Aygen

Melisa Doğu

Barış Aytaç

Serkan Rutkay Ayıköz