Yalı Çapkını dizisinde reaksiyon çeken sahne! Kazım, kızının elini yakmaya çalıştı

Yalı Çapkını dizisinde reaksiyon çeken sahne! Kazım, kızının elini yakmaya çalıştı

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırıcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Diren Polatoğulları ve Beril Pozam’ın başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, cuma akşamı 30. kısmıyla ekrana geldi. Dizideki bir sahne ise reaksiyon çekti.

KAZIM, SEYRAN’IN ELİNİ YAKMAYA ÇALIŞTI

Halis Ağa, konuta zorla getirdiği Seyran’a zorla Ferit’le boşanma kağıtlarını imzalatarak konutundan kovdu. Seyran, Ferit’in hiçbir malından yararlanmamak için de kağıt imzalar. Durumu öğrenen Kazım ise daha evvel tekraren sefer kemerle dövdüğü Seyran’ın elini yakmaya çalıştı. Ablası Hattuç halanın fenalaşmasıyla duran Kazım Ağa ise hudut krize geçirdi.

RTÜK’E DAVET YAPTILAR

Her sahnesi gündem olan dizideki şiddet sahnesi de yansıları de beraberinde getirdi. Sahnenin paylaşılmasıyla bayana şiddete reaksiyon gösteren birçok izleyici, Kızılcık Şerbeti’ne verilen cezayı hatırlatarak RTÜK’e davet yaptı.

SON KISIMDA NELER OLDU?

Seyran ve Ferit boşanma kağıtlarını imzalar ve Halis Ağa Seyran’ı kovmaktan beter eder. Saffet Ağa, Kazım ve Tarık yalıdan Seyran’ı alırlar. Tarık’ı gören ve onun durumdan istifade geldiğini anlayan Ferit çılgına döner ve Tarık’la arbede eder. Seyran gittikten sonra öfkesini içinde tutamayan Ferit, hem Halis Ağa hem de Orhan’la tartışır. Başını dağıtmak için kendini dışarı atan Ferit’in halini gören İfakat, Zerrin’e haber vermekte gecikmez. Zerrin ise Pelin’i Ferit’in peşine düşmesi için ikna eder. Saffet’le Suna nikah hazırlıkları yaparken Suna beklemediği bir görüntüyle karşılaşır. Ferit’in gece çıkması başına kaygı olurken, Seyran’ı görmek için yaptığı son atakta de beklemediği bir yanıt alır.