Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni'nde 23 Nisan Sürprizi

Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni’nde 23 Nisan Sürprizi

Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni’nin 65. kısmı, 23 Nisan‘a özel olarak hazırlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak hazırlanan kısımda; Rüzgar Altan Ulukök, Beren Yeşil, Kuzey Hacıoğlu, Elif Şevcan, Özgür Özdamar kameraların karşısına geçerek 65. kısmı sundu.

Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesi‘nin toplumsal medya hesaplarında yayınlanan ‘ 23 Nisan Özel’ kısmında; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen kutlama programları, Lider Akın’ın 23 Nisan’da klasik hale gelen koltuk dönemi, Ramazan Bayramı hasebiyle yapılan bayramlaşma programları, Taşınabilir Mutfak Aracı’nın hizmete sunulması, Akın’ın Cuma Pazarı proje alanında incelemelerde bulunması ile yarın yapılacak ‘Vatandaş Soruyor Çetin Lider Cevaplıyor’ programı yer aldı.

Bültende, Turgutlu Belediyesi‘nin Kadir Gecesi’nde yaptığı kandil simidi ikramı, Turgutlu Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencilerinin Ramazan Bayramı için ailelerine yazdığı mektuplar ile Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü’ne bağlı TURBELDAK’ın Spil Dağı’ndaki yürüyüş ve tırmanış aktifliği de paylaşıldı.

Kaynak: ANKA / Mahallî