Trabzon Büyükşehir Belediyespor Taekwondo ekibinin büyük başarısı

Trabzon Büyükşehir Belediyespor Taekwondo ekibinin büyük başarısı

Trabzon Büyükşehir Belediyespor Taekwondo kadrosu Bulgaristan’ın Başşehri Sofya’da düzenlenen 2023 Taekwondo Avrupa Kulüpler Şampiyonasında finale çıkan birinci Türk kadrosu olmayı başardı.

Trabzon Büyükşehir Belediyespor sportmeni Ferhat Muhammet Saroğlu ise 2. olarak büyük gurur yaşattı.

Trabzon Büyükşehir Belediyespor Teakwondo genel kaptanı Fen İşleri Daire Lideri Dr. Murat Öztürk, “Turnuvada büyükler kategorisinde final oynayan birinci Türk ekibi olduk. Gönlümüz elbette birincilikten yanaydı lakin atletimiz mükemmel performansı ile 2. Olarak bir birincisi başarmış oldu. Ben hem atletimizi hemde onu bu karşılaşmalara hazıorlayan hocalarımızı tebrik ediyorum. Misyona geldiğimizde Büyükşehir Belediye Liderimiz Murat Zorluoğlu, Trabzon‘da spora ve atletlere özel kıymet verilmesi gerektiği talimatını her keresinde bizlere iletti. Sayın Liderimize bizlere verdiği dayanaklardan ötürü teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Lideri Murat Zorluoğlu, tarihinde birinci sefer Teakwondo Avrupa Kulüpler Şampiyonasına kalan Trabzon Büyükşehir Belediyespor’u ve 2. olan Ferhat Muhammed Saroğlu’nu tebrik etti. – TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor