TFF Lideri Mehmet Büyükekşi Ankara'da temaslarda bulundu

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi Ankara’da temaslarda bulundu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Mehmet Büyükekşi ; Ankara Keçiörengücü, Ankara Demirspor, Ankaraspor ve Etimesgut Belediyespor kulüplerine ziyaretlerde bulundu.

Büyükekşi ve federasyonun idare şurası üyeleri, Akademi Projesi kapsamında Ankara Keçiörengücü Kulübünü ziyaret ederek, kulübün lider vekili Mehmet Ali Kul ile bir ortaya geldi. Mehmet Ali Kul, Büyükekşi’ye imaline geçen sene başlanan ve bu yıl tamamlanan tesisleri gezdirerek ziyaretlerinden ötürü heyete teşekkür etti.

Başkan Büyükekşi, daha sonra Ankara Demirspor Tesisleri’ni ziyaret ederek teknik grup ve altyapı oyuncularıyla bir ortaya geldi.

Büyükekşi akabinde Ankaraspor Kulübünü ziyaret etti. Kulübün lideri Mehmet Emin Katipoğlu, TFF heyetine tesisler ve altyapı çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Mehmet Büyükekşi ve İdare Heyeti üyelerinin son durağı ise Etimesgut Belediyespor oldu. Kulüp yöneticileri, teknik takım ve oyuncularla bir ortaya gelen TFF heyeti, yapılan çalışmalarla ilgili lider Mesut Şahingöz’den bilgi aldı.

Takımların forma ikram ettiği Mehmet Büyükekşi, kulüp idareleri ve atletlere ilgilerinden ötürü teşekkür etti.

TFF heyeti gün içinde MKE Ankaragücü ve Gençlerbirliği kulüplerine de ziyaretlerde bulunmuştu.

Kaynak: AA / Fatih Gazioğlu – Spor