Şahin Irmak'tan G.Saray'a ağır tezahürat yapan Ertan Saban için ağza alınmayacak söz

Şahin Irmak’tan G.Saray’a ağır tezahürat yapan Ertan Saban için ağza alınmayacak söz

Beşiktaşlı ünlü sanatçı Ertan Saban, Galatasaray aleyhine içinde ağır sözlerin olduğu tezahürat yaparken görüntülendi. Derbi kutladığı yerde büyük bir coşkuyla bu tezahürata katılan Saban, kayıt altına alındığını fark ettiğinde tezahüratı bıraktı.

ÖZÜR DİLEDİ

Galatasaraylı taraftarlar, Saban’a büyük reaksiyon gösterdi. Özür paylaşımı yapması için bildiriler atıldı. Saban’dan da çabucak bir özür görüntüsü geldi. Saban paylaştığı görüntüde, “Galatasaray topluluğunu, bilhassa taraftarlarını kırdığım için üzdüğüm için tüm samimiyetimle özür dilerim. Maç sonrası kutlamanın hararetiyle, hiçbir özrü yok, taraftar hararetiyle söylenmiş bir cümleydi benimkisi. Nitekim bütün samimiyetimle özür diliyorum” sözlerini kullandı.

“YÜZLERİNE DE HÖNKÜRSENE”

Ertan Saban’ın yaptığı tezahürat, Galatasaray taraftarı olan Şahin Irmak’ı çıldırttı. Ünlü oyuncu Irmak toplumsal medyadan bu görüntüyü paylaşıp, ” Beşiktaş‘ı ve Beşiktaşlı dostlarımı haklı galibiyetlerinden ötürü tebrik ederim. Bu arkadaşın da bir sürü Galatasaraylı arkadaşı, eşi, dostu olduğuna eminim. Yüzlerine de hönkürsene y.vşak!” tabirlerini kullandı.