Realtor Küresel, Hull City’nin “Global Emlak Sponsoru” Oldu

Küresel bilinirliği artırmak amaçlanıyor

Realtor Küresel bu sponsorluğuyla İngiltere’deki ve dünyadaki bilinirliğini artırmayı, yurt dışında hedeflenen potansiyel müşteri ve amaç kitleye ulaşmayı tıpkı vakitte potansiyel müşteri ve maksat kitle zihninde markanın kalıcı bir yer oluşturmasını sağlamayı amaçlıyor.

İngiltere’nin esaslı kulüplerinden Hull City’nin 3.Türk Şirketi resmi sponsoru, Corendon Airlines ve Efes Pilsener’den sonra gayrimenkul kesiminin önde gelen firmalarından Realtor Küresel oldu.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kulübün yöneticileri, Realtor Küresel’in Hull City ailesine katılmasından dolayı memnun ve minnettar olduklarını belirterek, ” Hull City gün geçtikçe Türkiye’de daha da tanınan hale geliyor. Taraftarlarımızın da bunu deneyimlemesini, Türkiye’nin ne kadar hoş bir ülke olduğunu görmesini istiyoruz. Realtor Global’e grubumuza verdikleri takviye için teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandılar.

“Hull City ile birlikte büyük işlere imza atacağız”

Realtor Küresel İdare Heyeti Lideri Anıl Övençoğlu, iki güçlü Türk markasının İngiltere’deki ve memleketler arası arenada büyüme maksatları kapsamında birlikte yola çıkmasından gurur duyduklarını söyledi. Umarız gayeleri doğrultusunda seneye Hull City’i Premier ligde görürüz. Birlikte çok daha fazla iş birliğine imza atacağız ayrıyeten bizi konutumuzda hissettirdikleri için lider yardımcısı Tan Kesler ve takımına ayrıyeten teşekkür ederim.

Premier Lig ve EuroLeague için görüşmeler devam ediyor

Spor etkinliklerinin, markayı sırf stadyumlardaki binlerce taraftara değil, tıpkı vakitte dünya çapında milyonlarca izleyiciye tanıtmanın tesirli bir yolu olduğunu söyleyen Realtor Küresel İdare Şurası Lideri Anıl Övençoğlu, tıpkı vakitte bu üzere çalışmalarla markanın potansiyel müşteri ve maksat kitlenin zihninde kalıcı ve özel bir yer oluşturabildiğini de belirtti. Bu kapsamda Milletlerarası yatırımcılarla buluşmak isteyen Realtor Küresel’in sponsorluk çalışmalarına tartı verdiğini kaydeden Övençoğlu kelamlarına şöyle devam etti: “14 Haziran 2022’de spor kulübü Corendon Alanyaspor Kulübü ile sponsorluk mukavelesi imzaladık. Mukavele kapsamında ekibin kendi stadyumunun güney tribününe Realtor Küresel’in ismi verildi. Birebir vakitte Süperlig gruplarından Antalyaspor’a saha içi reklam sponsoru olan Realtor Küresel Artık de Hull City sponsorluğuyla bilinirliğimizin ve markamıza olan güvenirliliğin artmasını bekliyoruz. Bu üzere sponsorluk çalışmalarının markamıza kattığı kıymeti gördüğümüzden ötürü futbol için İngiltere Premier Lig’de ve basketbol için de EuroLeague’de görüşmelerimiz devam ediyor.”