Real Madrid maçları hangi kanalda? Real Madrid lig maçları, Avrupa Ligi maçları ve hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

Real Madrid maçı hangi kanalda? Arda Güler’in Real Madrid‘e transfer olmasının akabinde Real Madrid maçları Türkiye’deki futbol severler tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Pekala Real Madrid maçları hangi kanalda? Real Madrid lig maçları, Avrupa Ligi maçları ve hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanıyor? Ayrıntılar haberimizde…

REAL MADRİD MAÇLARI HANGİ KANALDA?

Real Madrid’in yer aldığı La Liga yani İspanya Ligi maçları S Sport ve S Sport Plus ekranlarında yayınlanıyor. İspanya Ligi müsabakalarını takip etmek isteyenler S Sport ve S Sport Plus kanallarını takip edebilir.

Real Madrid’in Avrupa Ligi maçları ise EXXEN’de yayınlanacaktır. Hazırlık maçları ise ekseriyetle Real Madrid’in YouTube kanalında yayınlanmaktadır.

23 TEMMUZ’DA START VERECEKLER

Real Madrid’in ABD kampı 23 Temmuz’da başlayacak ve 2 Ağustos’ta sona erecek. Kamp sürecinde eflatun-beyazlıların oynayacağı müsabakaların yayıncı kuruluşu şimdi belirli değil. Fakat çabalar Real Madrid TV ve Real Madrid’in YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

Real Madrid’in ABD’de maç programı şöyle:

  • 23 Temmuz / AC Milan
  • 26 Temmuz / Manchester United
  • 29 Temmuz / Barcelona
  • 2 Ağustos / Juventus