Pendik'te laf atma arbedesi kamerada: Toplumsal medya fenomeninin tekme yumrukları havada uçuştu

Pendik’te laf atma arbedesi kamerada: Toplumsal medya fenomeninin tekme yumrukları havada uçuştu

Pendik‘te laf atma hengamesi kamerada: Toplumsal medya fenomeninin tekme yumrukları havada uçuştu

İSTANBUL – Pendik‘te toplumsal medyada hesabında babasıyla çektiği görüntüler ile tanınan Alişen Olucak trafikte laf atma sorunundan 2 bireyle tartışma yaşadı. Tartışma alevlenerek hengameye dönüşürken, fenomenin tekme yumrukları havada uçuştu. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Pendik‘te meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran toplumsal medyada babasıyla çektiği görüntüler ile tanınan toplumsal medya fenomeni Alişen Olucak Pendik‘te trafikte seyir halindeyken argümana nazaran kendisine laf atan 2 şahısla tartışmaya başladı. Tartışma küfürlerin havada uçuşmasıyla arbedeye dönüştü. Sonlarına hakim olamayan toplumsal medya fenomeni kendisine laf atan 2 şahsa tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. Yaşanan olay nedeniyle trafik durma noktasına gelirken, tekme yumrukların havada uçuştuğu arbede etraftaki vatandaşların ortaya girmesiyle son buldu. Kaygı dolu o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

“Bıçak çekerek saldırdılar”

Sosyal medya fenomeninden açıklama, ” Babamla içeriklerimiz bu biçimde olabilir lakin ben sokakta hengame edecek bir adam değilim. Pendik çarşıda trafikte seyir halinde aracımla müzik dinlerken 2 kişi atarlı bir halde “kardeş o teyibi kapat ben yanımdaki arkadaşımı duyamıyorum” diye bağırdı. Ben araçtan indiğimde bana saldırdılar. Bizde karamürsel sepetimiyiz. Bize vuran adama kucak mı açalım sarılalım mı? Onlar bana vurunca bende ikisinin hakkını verdim. İçlerinden bitanesi bıçak çekti. Ben yetiştiğim mahalleye nazaran semte nazaran gereğini yaptım” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Aykut Sıkıntı – 3. Sayfa