Oyuncu Cansu Fırıncı, Kırgın Çiçekler dizisinde yaşadığı vahim olayı anlattı: Rolüm yüzünden silahla beni vurmaya geldiler

Oyuncu Cansu Fırıncı, Kırgın Çiçekler dizisinde yaşadığı vahim olayı anlattı: Rolüm yüzünden silahla beni vurmaya geldiler

2015-2018 yılları ortasında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde “Kemal” rolüyle hafızalara kazınan Cansu Fırıncı, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde rol aldı. Bir yerde soruları yanıtlayan Fırıncı, Kırgın Çiçekler dizisinin setinde vefatta döndüğünü anlattı.

“SİLAHLA BENİ VURMAYA GELDİLER”

Dizide kız çocuklarına istismar eden bir rolü oynayan Fırıncı, “Kötü bir karakteri canlandırdığım için, sete silahla beni vurmaya geldiler. Kız çocuklarını taciz eden bir karakterini canlandırıyordum. Kız çocuğu sahibi olan babaların kan beynine sıçrıyordu. Çekimin yakında olduğunu öğrenince geliyorlardı. Sete geldiklerinde set takımı gelenleri, yumuşatıyordu. Set grubu Kemal karakterime reaksiyon gösteren vatandaşları, ‘Demek rolünü güzel oynuyor ki gerçek sanıyorsunuz’ diyerek, yumuşatıyorlardı” sözlerini kullandı.

“YALI ÇAPKINI ROMANTİK GÜLDÜRÜYE DÖNÜŞÜNCE AYRILMAK İSTEDİM”

Yalı Çapkını dizisinden neden ayrıldığını da anlatan oyuncu, “Karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldım. Fakat benim kararımdı. Entrika dizisi olarak tasarlanmıştı ancak reytingi tutunca romantik güldürüye dönüştü. Yan öykülerinden kimileri önümsüzleşti. Rolüm figüran seviyede kaldı. Meslek için benim için ziyanlı durumdu. Üretimde anlayışlı olarak karşıladı” dedi.

Kaynak: Snob Magazin / Ecem Altan – Magazin