Beşiktaş Asbaşkanı Çetinsaya'nın "3'ün 1'ini alıyorsunuz" paylaşımına G.Saray'dan zehir zemberek yanıt

Beşiktaş Asbaşkanı Çetinsaya’nın “3’ün 1’ini alıyorsunuz” paylaşımına G.Saray’dan zehir zemberek yanıt

Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya, olay yaratan bir paylaşım yaptı. Çetinsaya, Galatasaray’ın geçtiğimiz günlerde Ali Koç’a yönelik yaptığı açıklamayı Twitter’dan alıntılayıp çok sert sözlerle paylaştı.

“3’ÜN 1’İNİ ALIYORSUNUZ”

Çetinsaya, “Oraya yazmışsınız fakat gördüğünüz üzere lobi ve algı yapamadığınız maçlarda ne alanda kalabiliyorsunuz ne de maçı kazanabiliyorsunuz! Anca 3’ün 1’ini alıyorsunuz… Tebrikler Beşiktaşım! Çok büyüksün” sözlerini kullandı.

GALATASARAY TOPLULUĞU AYAĞA KALKTI

Galatasaray Spor Kulübü İdare Şurası Genel Sekreteri Eray Yazgan, oynanan derbi maçın akabinde Beşiktaş cephesinin açıklamalarına karşılık verdi. Yazgan, bu paylaşım için “Seviyeyi aşağı çektiler” dedi.

İşte Yazgan’ın yanıtı:

“Maçtan evvel hadsiz bir formda pusu kültürü diye açıklama yaptılar, maçtan sonra asbaşkanları toplumsal medyadan ahlak mahrumu bir paylaşımla seviyeyi daha da aşağıya çekti.

“TİCARİ İLGİLERİNİN SORUMLULUĞU GEREĞİ BEĞENİYORLAR”

“BEYEFENDİYE İSTEDİĞİ DÜZEYDE YANIT VERMEK EN KOLAYI”

Ekonomik sebepli bu motivasyonlarını anlıyoruz lakin bu saygısız üslubu kabul etmemiz mümkün değil. Beyefendiye istediği düzeyde yanıt vermek bizim için en kolayı… Burada gerekli ikazın Beşiktaş İdare Konseyi ve sağduyulu Beşiktaş taraftarları tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz.

“SÜLEYMAN SEBA’NIN, HAKKI YETEN’İN KEMİKLERİNİ SIZLATIR”

Umarız kendisi, en kısa vakitte Beşiktaş’taki bir mağazadan çarçabuk, ucuza alınmış, çakma yönetici kimliğinden kurtulup temsil ettiği asırlık topluluğa yakışır bir yönetici hüviyetine kavuşur. Aksi halde Süleyman Seba’nın, Hakkı Yeten’in kemiklerini daha çok sızlatır. Bu vesileyle Beşiktaş kulübünü galibiyetlerinden ötürü bir kere daha tebrik eder, tüm işçilerin bayramını kutlarım.”