MUHARREM İNCE: FETÖ'NÜN GAYESİNDE BEN VARIM

MUHARREM İNCE: FETÖ’NÜN GAYESİNDE BEN VARIM

MEMLEKET Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, “FETÖ’nün amacında ben varım. Benim ilgili her gün bir geçersiz dekont, milyon dolarlar, dekontlar, düzmece montaj görüntüler. Bunu her gün yapıyorlar. FETÖ’cülere bu yakışıyor. FETÖ’cülerin uzmanlık alanı, sahtekarlık bu” dedi.

“SAHTE EVRAKLAR FETÖ’NÜN UZMANLIK ALANIDIR”

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, Bağcılar Çarşı Caddesi’nde seçim çalışmalarında bulundu.

Muharrem İnce, ? Bu açıklamayı son defa yapacağım. Bir daha yapmayacağım kendileri bilir. Bakın geçmişte AKP ile FETÖ ortaktı. O devirde yargıyı FETÖ’ye teslim ettiler. Silivri zindanlarında Türk ordusunu yok ettiler. Birlikte kumpas kurdular. Uydurma dokümanlar, geçersiz CD’ler, uydurma evraklar FETÖ’nün uzmanlık alanıdır. Bunları bunlarla bir orduyu çökerttiler. Artık FETÖ, AKP’den ayrıldı. FETÖ’nün gayesinde ben varım. Benim ilgili her gün bir geçersiz dekont, milyon dolarlar, dekontlar, geçersiz montaj görüntüler. Bunu her gün yapıyorlar. FETÖ’cülere bu yakışıyor. FETÖ’cülerin uzmanlık alanı, sahtekarlık bu” dedi.

“BUNUN İKİNCİ ÇEŞİDİ DA VAR”

“BAĞCILARI DA VAR BUNUN, İYİLER’İ DE VAR”

“Türkiye ya da İstanbul, Şişli’den, Beşiktaş’tan, Kadıköy’den, Bakırköy’den ibaret değildir” diyen İnce, “Bağcıları da var bunun, İyiler’i de var. Bugün Bağcılar sokaklarında dayanılmaz bir ilgiyle karşılandık. Teşekkür ediyorum Bağcılarlı sakinlerimize” diye konuştu. İnce daha sonra bir kafede vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki