MHP Sivas Milletvekili adayı İpek, hastaları ziyaret etti

MHP Sivas Milletvekili adayı İpek, hastaları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, Yıldızeli ilçesinde Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP Sivas 2. sıra Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, seçim çalışmaları çerçevesinde gönüllere dokunmaya devam ediyor. Av. İlker İpek, Yıldızeli temasları çerçevesinde birinci olarak Yıldızeli Devlet Hastanesini ziyaret etti. Birinci olarak başhekim Mesut Acıöz’ü ziyaret eden Av. İlker İpek ve beraberindekiler, hastane hakkında bilgiler aldı. Hastane işçisiyle görüşen İpek, çalışmalarında muvaffakiyetler dileyerek tedavi görmekte olan hastalara da geçmiş olsun dileklerini iletti.

“Halkımızla el ele gönül gönüleyiz”

İpek, vatandaşların sorun ve sorunlarını bildiklerini söyleyerek, “MHP Milletvekili adayları olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Halkımızla her yerde el ele gönül gönüleyiz. Onların sorun ve meşakkatlerini yakından biliyoruz, onlardan dinliyoruz. Halkımız da Üç Hilal’e 3 Vekil konusunda takviye verecek buna inanıyoruz. Öncelikli Bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy Milliyetçi Hareket Partisi’ne” dedi.

Öte yandan, İpek daha sonra Yıldızeli ilçesi Cuma Pazarını ve ilçe esnaflarını ve Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledi ve dayanak istedi. – SİVAS

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset