Lider Böcek: "Emek ve alın teri kutsal değerdir"

Lider Böcek: “Emek ve alın teri kutsal değerdir”

ANTALYA (İHA) – Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, yayınladığı iletiyle personellerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Başkan Böcek yayınladığı iletide, “İşçi kardeşlerimizin hak arayışlarının örgütlü çabasını simgeleyen 1 Mayıs; demokrasi, barış ve kardeşlik ismine birlik, beraberlik ve dayanışma günüdür. Başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere üreten, çalışan, emek veren, fedakarlık gösteren ve alın teri döken tüm personel ve işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Emek ve alın teri en kutsal bedeldir. Hayatın her alanında üretenlere, özveriyle çalışıp alın teri ile hayata bedel katan personel ve işçilere minnettarız. Antalya’mızda da imza attığımız her çalışmanın gerisinde personel ve işçi kardeşlerimizin emeği, alın teri var. Antalya’mızın tüm ilçelerinde kentimizin gelişmesi, güzelleşmesi ve hemşehrilerimizin daha keyifli ve huzurlu yaşayabilmesi için emek veren, gayret gösteren çalışma arkadaşlarım benim en büyük destekçim. Yol arkadaşlarımla birlikte birbirimizden aldığımız güç ve güçle Antalya’mıza en hoş hizmetleri kazandırmaya tıpkı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

“Emeğin ve alın terinin karşısında hiçbir güç duramaz”

Böcek, “Biz biliyoruz ki, emeğin ve alın terinin karşısında hiçbir güç duramaz. Beşere kıymet veren, emeğe hürmet duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışla emekçi ve işçi kardeşlerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil, her vakit yanlarındayız, olmaya da devam edeceğiz. Bu his ve niyetlerle başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı’nı kutlarım” tabirlerini kullandı. – ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset