Kocaaliler; Gençler önderimiz Erdoğan'ın yanında

Kocaaliler; Gençler önderimiz Erdoğan’ın yanında

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Gökberk Kocaaliler, dünkü seçim gezisini Palandöken İlçesi’nde sürdürdü. Seçmen taraması, esnaf ziyaretleri ve kahvehane sohbetlerinde vatandaşların taleplerini dinleyen Kocaaliler, AK Parti’nin gençlere yönelik çalışmalarının hiçbir devirde yapılmadığına dikkat çekti.

Türkiye’nin 20 yıl öncesine kadar ekonomik zahmetlerle boğuşan, vesayetçi yapılarla gayrette zayıf kalmış bir ülke olduğu hatırlatmasında bulunan Milletvekili Adayı Kocaaliler, “Artık sorgulayan ve sorduklarına yanıt arayan bir gençlik yetişiyor. Şuurlu bu gençlik 20 yıl öncesi Türkiye’de neler olduğunu da kulaktan dolma bilgilerle değil, araştırarak öğreniyor. Dünden bugüne Türkiye’de neler değiştiğini biliyorlar. Bilhassa TEKNOFEST’le birlikte gençler üretmenin hazzını yaşayarak Türkiye’nin nereden nereye geldiğini gördü. Münasebetiyle gençlik her şeyin farkında, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında” diye konuştu.

Gençlik merkezleri ile ‘genç projeler’

AK Parti’nin 20 yıllık hizmet müddetinde 2002-2010 yılları ortasında 55 yeni Gençlik Merkezi açıldığına dikkat çeken AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Kocaaliler, “Böylece toplam Gençlik Merkezi sayısı 157’ye ulaştı. 2002’de 20 bin olan Gençlik Merkezleri üye sayısı 10 kattan daha fazla artarak 2010’da 286 bini geçti. Önümüzdeki devirde Gençlik merkezlerini yaygınlaştıracağız. Bu merkezlerde gençlerin kendi projelerini hayata geçirmelerini teşvik edeceğiz. Dün olduğu üzere bugünde gençlere ehemmiyet veren onların siyasete katılmalarından teknolojiye yakınlaşmasına kadar bir çok alanda dayanağını sürdüren bir AK Parti vizyonu var. İnşallah 14 Mayıs seçimleri sonrası periyotta de AK Parti iktidarıyla Cumhurbaşkanımızın vizyonu ile daha faal daha büyük gençlik projelerinin olduğunu göreceğiz” dedi. – ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset