Kadir Doğulu'nun bayanlarla manzaralarının akabinde Neslihan Atagül'den ihanet sorusuna reaksiyon

Kadir Doğulu’nun bayanlarla manzaralarının akabinde Neslihan Atagül’den ihanet sorusuna reaksiyon

2016 yılında Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu, gittiği cümbüş yerde bayanlarla samimi formda görüntülendi. Manzaraların akabinde boşanma argümanı gündeme gelen çift, evliliklerinde sorun yaşamazken birlikte yurt dışına çıktı. Bir söyleşiye katılan çift, ihanetle ilgili soru soran bir bayana da sert bir lisanla karşılık verdi.

“BU GÖRDÜĞÜNE NEDEN İNANMIYORSUN?”

Eşinin imajlarının akabinde ihanet savıyla gündeme gelen Atagül, soru karşısında reaksiyon göstererek “Bizim özümüze dair neyi merak ettiniz siz? Şu an hakikaten bunu mu merak ediyorsunuz? Bu gördüğüne neden inanmıyorsun da bunu merak ediyorsun? Çok takdir edilesi” halinde konuştu.

“MEDENİ BİR HAMASETLE SORU SORDUN, TAKDİR EDİLESİ”

Eşinin akabinde konuşan Kadir Doğulu ise “Medeni bir hamasetle hoş bir soru sordun. Takdir edilesi. Hepinizi hayatları var ve biri gözlemliyor, o şahsi hayat değil. O sizin şahsiyetiniz şahitliği… Benim şahsi hayatımdan, eşimin şahsi hayatından ilgilenmek isterseniz oralardan soru sorabilirsiniz. ‘Bu kadar çıkan habere karşın nasıl eş olmayı başarabiliyorsunuz?’ diye sorabilirsin. Bu kadar gerçek yanlış demeden, ortalığa yayılan bu haber silsileleri neden benim ailemle aramı bozarken sizin aranızı bozmuyor diye sorabilirsin” dedi.

NE OLDU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği cümbüş yerinde bayanlarla dans ederken görüntülendi. Argümana nazaran; Yerde bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu’yu uyardı. İynemli’nin ikazlarını dikkate almayan oyuncu cümbüşe kaldığı yerden devam etti.

Görüntülerin akabinde Birsen Altuntaş’a açıklama yapan Doğulu, “Sosyal medya ilgi alanım değil” diyen Doğulu, yerde sohbet ettiği genç bayanla ilgili manzaralara “Ben bu imajları bu biçimde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu halde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 bireyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir kıymeti yok” derken Neslihan Atagül de “Gürültülü bir ortamda yapılan olağan bir konuşma” dedi.