İNCE: HAKKIMDA BİR SÜRÜ DÜZMECE EVRAK DÜZENLEYİP, BANA SALDIRIYORLAR

İNCE: HAKKIMDA BİR SÜRÜ DÜZMECE EVRAK DÜZENLEYİP, BANA SALDIRIYORLAR

MEMLEKET Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ümraniye’de vatandaşlarla bir ortaya geldi. İnce, ‘Türkiye Cumhuriyeti’nde Muharrem İnce’den öbür zelzele bir beka sorunudur diyen olmadı. Sizleri dirençli kentlerde yaşatacağıma kelam veriyorum” dedi.

Memleket Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Ümrani’de vatandaşlarla buluştu. Muharrem İnce, ‘İftiraların arkası gerisi kesilmiyor. Jeepler, milyon dolarlar, trilyonlar Muharrem İnce’ye verilmiş bunları kim yapıyor fetöcüler yapıyor. Fetöcülük demek sahtekarlık demek,fetoculuk demek uydurma dekont demek, fetöcülük demek meclisi bombalamak demektir. Fetöcülük demek ihanet etmektir. Bunları yayınlıyorlar her gün ancak benim eski arkadaşlarım bu geçersiz evraklara sahip çıkıyorlar bu kadar organize bir kötülük Cumhuriyet tarihinde hiçbir siyasetçi görmedi ancak ben yola çıkarken biliyordum yola çıkarken bana iftira atacaklarını, palavra söyleyeceklerini, düzmece doküman düzenleyeceklerini bunların hepsini biliyordum. Biz bir sürü sahtekar ve terör destekçisi ile gayret veriyoruz” dedi.

“PAZARTESİ GÜNÜ CHP’Yİ TERK EDECEKLER”

Muharrem İnce, “İlk 4 sıra CHP’li. Bu bölge 35 Milletvekili çıkarıyor. 4 deri sonrası pazartesi günü CHP de yok. Öbürleri Deva’lı, Gelecek’li, Saadet’li. Benim 40 yıllık emeğim var CHP’de. CHP’ye oy verdiğinde Deva’ya oy vereceksin, Geleceğe oy vereceksin, Saadete oy vereceksin, Demokrat Partiye oy vereceksin. Siz oy vereceksiniz onlar seçilecek. Pazartesi günü senin oylarınla seçilip öbür tarafa gidecekler” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki