GAZİOSMANPAŞA'DA KOMŞUSUNU KAMYONETLE EZMEYE ÇALIŞTI

GAZİOSMANPAŞA’DA KOMŞUSUNU KAMYONETLE EZMEYE ÇALIŞTI

GAZİOSMANPAŞA’da sabah işe gitmek için meskenden çıkan Cüneyt Bülent Kol, arabasının ardında komşusunun kamyonetini gördü. Kol, komşusu Şahin Dalkıran’dan kamyoneti çekmesini isterken ortalarında tartışma çıktı. Tartışma sonrasında Dalkıran kamyonetiyle art sokaktan dönüp gelerek Kol’u ezmeye çalıştı. Olay sonrasında Kol’un bedeninin çeşitli yerlerinde kırıklar oluşurken, olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, cuma günü sabah 07.00 sıralarında Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Argümana nazaran Cüneyt Bülent Kol, sabah işe gitmek için konutundan çıktığında komşusu Şahin Dalkıran’ın kamyonetini kendi arabasının ardında gördü. Komşusunun zilini çalarak aracı çekmesini isteyen Kol ile Dalkıran ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın akabinde Dalkıran kamyonetini çektikten sonra sokağa gelerek kamyonetiyle Kol’u ezmeye kalktı. Çarpmanın tesiriyle arabanın kapısı kırılırken, Kol’un da bedeninin çeşitli yerlerinde kırıklar meydana geldi. Olayın akabinde hastaneye kaldırılan Kol’un hayati tehlikesi bulunmazken polis takımları olayla ilgili çalışma başlattı.

“KAMYONETİNİ ÜZERİME SÜRDÜ”

Olayla ilgili konuşan Cüneyt Bülent Kol, “Park sıkıntısı yüzünden tartışma çıktı. Daha sonrasında kamyonetini üzerime sürdü. Kaburgalarım da kırıklar var. Ağrılarım da var. Şikayetçi oldum” dedi.

Baba Kasım Kol, “Sabah işe gitmek istediğinde arabasının gerisinde komşusunun kamyonetini görüyor. Kamyonetini kaldırmasını istiyor. Sonra ortalarında tartışma çıkıyor. Daha sonra babası da geliyor. Babasıyla tartışırken kamyonetiyle geri dönüp hem babasına hem de benim çocuğuma çarpıyor. Çocuğumun bedeninde kırıklar var. Birkaç gün içerisinde taburcu olup tedavisine meskende devam edeceğiz” halinde konuştu.

“OĞLUMU ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS EDİYOR”

Oğlunu öldürmeye teşebbüs edildiği söyleyen anne Gönül Kol, “Benim oğlumun üzerine sürerek öldürmeye teşebbüs ediyor. Biz konutun içindeydik, sesleri duyup dışarı çıkınca oğlumu yerde yatarken gördüm. 7 tane kemiği kırık. Biz bunlardan korkuyoruz. Bunlar bize düşman bundan sonra. Bunlarla savaşacak mıyız? Bunun tedbiri alınması lazım. İçeri alıyorlar sonra geri salıyorlar. Şikayetçi olduk. Yakalanmasını istiyoruz. 3 ay iş göremez raporu aldı, hastane masrafları, aracı hasarlı ve telefonu kırıldı. Bu adalet mi? Biz adalet istiyoruz” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni