Bu akşam Veda Mektubu var mı, yok mu, neden yok? 1 Mayıs Pazartesi Veda Mektubu yeni kısmı yok mu, final mi yaptı, bitti mi? Kanal D yayın akışı!

Bu akşam Veda Mektubu var mı, yok mu, neden yok? 1 Mayıs Pazartesi Veda Mektubu yeni kısmı yok mu, final mi yaptı, bitti mi? Kanal D yayın akışı!

Veda Mektubu, Most Production imzalı, birinci kısmı 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu bugün yayın akışında gözükmedi. Pekala, Bu akşam Veda Mektubu var mı, yok mu, neden yok? 1 Mayıs Pazartesi Veda Mektubu yeni kısmı yok mu, final mi yaptı, bitti mi? Kanal D yayın akışı!

VEDA MEKTUBU AKŞAM VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Veda Mektubu dizisi bu akşam yani 1 Mayıs Pazartesi günü Kanal D yayın akışında yer almadı. Veda Mektubu dizisi bugün yeni kısmıyla ekranlara maalesef gelemeyecek. Dizi bu akşam neden yok resmi bir açıklama yapılmadı. Kanal D yayın akışında bugün saat 20:00’da “Ip Man: Kung Fu Ustası” yabancı sineması gözükmektedir. Veda Mektubu dizisinin yeni kısmının haftaya yayınlanması bekleniyor.

KANAL D 1 MAYIS 2023 YAYIN AKIŞI

  • 17:00 – Hicran
  • 18:40 – Kanal D Ana Haber
  • 20:00 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 21:45 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 23:15 – İşgal
  • 00:45 – Üç Kız Kardeş

VEDA MEKTUBU BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır, dizi bitmedi yahut final yapmadı. Dizinin yalnızca bu hafta yayınlanmayacağı ve haftaya kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor.

VEDA MEKTUBU SON KISIMDA NELER OLDU?

Veda Mektubu 24 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan dokuzuncu kısımda Aslı şok bir haber alıyor! 24 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu dokuzuncu kısmında neler oldu? Veda Mektubu yeni kısımlarıyla HD kalitede Kanal D’de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;Alanur ve Nur’un kıssası yıllar sonra yine açılıyor!

Veda Mektubu’nun 24 Nisan Pazartesi günü yayınlanan dokuzuncu kısmında Aslı gebe olduğunu öğreniyor!

Aslı’yla Mehmet ortasında altın krizi önemli bir itimat sorunu yaratır. İkili bunu aşmaya çalışırken, hiç beklenmedik bir gelişme Aslı’yı alt üst edecektir. Aslı yeniden güç bir ikilemde kalacaktır. Aslı aldığı bu büyük haberin şokunu yaşamaya çalışırken Alanur ve Seher’in müdahaleleriyle durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu yeni haber bu ilgide ve ailede bütün istikrarları bir defa daha alt üst edecektir.

VEDA MEKTUBU OYUNCU KADROSU

Nurgül Yeşilçay : 1- : Alanur Yıldız

Selim Bayraktar : 1- : Ziya Karlı

Rabia Soytürk : 1- : Aslı Yıldız

Emre Kıvılcım : 1- : Mehmet Karlı

Bennu Yıldırımlar : 1- : Seher Karlı

Hazar Motan : 1- : Beste

Oğuzhan Şener : 1- : Hakan

Hakan Karsak : 1- : Nevzat

Ümmü Putgül : 1- : Feride

Hande Elaman : 1- : Hatice

Ahmet Kaynak : 1- : Melih Güngör

Elif Çakman : 1- : Zühre

Kerem Alp Kabul : 1- : Selçuk

Asya Kasap : 1- : Derin

Elif Uslusoy : 1- : Mine

Deniz Altan : 1- : Fatoş

Elena Viunova : 1- : Keti