Bayanlarla imgeleri çıkan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, dans ederken görüntülendi

Bayanlarla imgeleri çıkan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, dans ederken görüntülendi

2016 yılında Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu‘nun Çeşme’de gittiği cümbüş yerlerinde bayanlarla samimi imgeleri magazin

SAMİMİ BİÇİMDE DANS ETTİLER

Çıkan imgelerin akabinde Kadıköy’de el ele görüntülenen çift, evvelki gün de yurt dışına giderek arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Boşanma teziyle gündemden düşmeyen ikili, Bakü’deki bir restoranda samimi formda dans ederken görüntülendi. Manzaralarda etraftakilere aldırış etmeden dans ettikleri görülen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül daha sonra da birbirine sarılarak yenine oturuyor. İkili, bu imgelerle haklarındaki boşanma argümanına da son noktayı koymuş oldu.

NE OLDU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği cümbüş yerinde bayanlarla dans ederken görüntülendi. Argümana nazaran; Yerde bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu’yu uyardı. İynemli’nin ihtarlarını dikkate almayan oyuncu cümbüşe kaldığı yerden devam etti. İmgelerin akabinde Birsen Altuntaş’a açıklama yapan Doğulu, “Sosyal medya ilgi alanım değil” diyen Doğulu, yerde sohbet ettiği genç bayanla ilgili manzaralara “Ben bu imgeleri bu biçimde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu halde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 bireyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir değeri yok” derken Neslihan Atagül de “Gürültülü bir ortamda yapılan olağan bir konuşma” dedi.