Alişan, kaybettiği kardeşinin ailesine 30 milyon TL'lik konut aldığı savını yalanladı

Alişan, kaybettiği kardeşinin ailesine 30 milyon TL’lik konut aldığı savını yalanladı

Alişan‘ın kardeşi Selçuk Tektaş, 2021 yılının temmuz ayında koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede ömrünü yitirdi. Kardeş acısıyla yıkılan Alişan, yengesi ve iki yeğenine sahip çıkarak “Beni artık 4 çocuğum var” dedi. Yeğenleriyle sık sık vakit geçiren Alişan’ın aile için 30 milyon TL’ye mesken aldığı ileri sürüldü.

“30 MİLYON TL’LİK KONUTUM YOK”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Alişan, yengesine mesken ve otomobil aldığı istikametindeki iddiayı yalanlayarak “Böyle bir şey yok. Benim ağzımdan çıkmayan, yanlışsız olmayan, palavra yanlış bir sürü haber çıkıyor. Ben yalanlamaktan bıktım. Bu nereden çıktı artık durup dururken? Benim kardeşimin eşi ve çocukları hala tıpkı meskenlerinde Selçuk yaşıyormuş üzere hayatlarına devam ediyorlar. Benim 30 milyon TL’lik meskenim yok. Otomobil argümanı da palavra. Taammüden yapılmış bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için…” tabirlerini kullandı.

“YEĞENLERİMİ KENDİ EVLATLARIMDAN AYIRT ETMEYECEĞİM”

Evlatları ve yeğenleri için elinden geleni yapmaya çalıştığını söyleyen Alişan, “Ben ailem için çalışıp kazanıyorum. Daha evvel de söyledim benim iki değil artık dört evladım var. Onları kendi evlatlarımdan hiçbir vakit ayırt etmedim, hiçbir vakitte ayırt etmeyeceğim. Elimden gelirse bu türlü bir şey tabi ki yaparım” dedi.

Alişan, “Buse ile evliliğinize ziyan mı veriyor bu türlü haberler?” sorusuna “Ben şu an bu haberi senden duydum. Bu türlü bir şeyin olmadığını herkes bildiği için esasen ziyan vermez, kimse inanmaz” karşılığını verdi.