Akşener: Recep Bey'in iktidarında kocamı aldatmış bayan imasıyla karşılaştım, vefatla eşdeğerdi benim için

Akşener: Recep Bey’in iktidarında kocamı aldatmış bayan imasıyla karşılaştım, vefatla eşdeğerdi benim için

İyi Parti Genel Lideri Meral Akşener, Isparta’da yurttaşlarla bir ortaya geldi. Akşener’in açıklamalarından satır başları şöyle; “Seçimler seçmen iradesinin formlandığı bir bayramdır. Bizi yönetenlere bakarsak cenge gidiyoruz. Biz karşılığı sandıkta verelim. 14 Mayıs akşamı seçimi kazanırsak işgalciymişiz. Bu ülkenin has evlatları nereden işgalci oluyormuşuz. Kendinize gelin!

“PSİKİYATRLARI BUNLARI MUAYENEYE DAVERT EDİYORUM”

İktidara gelirsek erkeklerle hayvanların evliliği yasal olacakmış! Bunlar kafayı yemiş kafayı… Psikiyatrları bunları muayeneye davet ediyorum. Millet iradesi bizi seçerse şampanyayla kutlayacakmışız, onlar kazanırsa pak alınları secdeye değecekmiş. Hz. Adem ve Hz. Havva kıssasını bilir misiniz? Harama el uzatırsan cennetten kovuluyorsun ahmak! Bu gencecik çocukların hakkını yediniz, geleceğini çaldınız. Ispartalıya vermek yerine Amerikan çiftçisini güçlü ettiniz.

“SİNAN ATEŞ’İ KATLEDENLERİ 15 MAYIS SABAHI BULACAĞIZ”

7 yaşından beri beş vakit namaz kılan hacı bir bayanım. Ağzıma alkol değmedi be! Yalancının dibisiniz. Benim dindarlığımın Ispartalı kardeşlerime yararı haramdan uzak duruyorsam olur. Biz işveren değil bizi yönetecekleri seçiyoruz. Sinan Ateş’i katledenleri 15 Mayıs sabahı bulacağız. Şuculuk buculuk üzerinden Sinan Ateş’i katledenleri, sizin kaygılarınızı unutturmak istiyorlar. Van’da bana faili meçhulcu diyorlar, Isparta’da PKK’lı. İkisini de tıpkı şahıslar diyor. İkisi birbirine zıt. Ben ikisi de değilim.

“EN AĞIR İFTİRALARA, HAKARETLERE UĞRADIM”

Biz bayanlar sürtük olduk, tacize uğradık, ‘sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik etmeyeceksin’ olduk. Öldürüldük, öldürüldük! Yeniden de hatalı biz olduk! Ben Recep Bey’in evresinde bir bayanın uğrayabileceği en ağır iftiralara, hakaretlere uğradım. Recep Bey’in iktidarında kocamı aldatmış bayan imasıyla karşılaştım. Mevtle eşdeğerdi benim için.

“BİRİ ÇIKTI KINALI YAPINCAK DEDİ”

Erdoğan’ın yüzüne de bunu söyledim! Mahkemeye gittim. Beraat ettiler. Sonra biri çıktı kınalı yapıncak dedi, fosforlu Meral dedi. Torunu gayrimeşru dedi. En son biri çıktı dedi ki… Terbiyem müsaade etmiyor. Şayet bunlara dayanıyorsam, size hitap ediyorsam; Allah şahit sizin için. Ben bugün konutuma dönsem Recep Bey’in karşısında Türkiye’nin en gururlu bayanı olurum fakat siz acı çekersiniz.”