AK Partili bayan aday, seçim kampanyasını kendi kullandığı aracıyla yapıyor

AK Partili bayan aday, seçim kampanyasını kendi kullandığı aracıyla yapıyor

AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Nilhan Ayan, kendi kullandığı aracıyla seçim kampanyasını yürütüyor. Hane hane, sokak sokak seçim çalışması yürttüğünü belirten Ayan, “Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bugün vilayet genelinde 500 bin hane ziyareti gayemiz var. Ağır çalışmadan dolayı aracımı kendim kullanmayı tercih ediyorum” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları, 14 Mayıs Seçim sürecine hakikat saha çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmalarına devam edenler ortasında AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Nilhan Ayan da yer alıyor. Bir periyot ulusal basın kurumlarında editörlük ve spikerlikte yapan Ayan, çalışmalarına bugün Arnavutköy ilçesinde AK Nokta ziyareti ve Hane ziyaretleriyle devam etti. Ayan’ın seçim kampanyasında alışılmışın dışında kendi aracını kullanarak yapması ise dikkat çekti. Hane hane gezen sokak sokak gezen milletvekili adayı Ayan, aracıyla seyir halindeyken takımıyla programının değerlendirmesini yapıyor.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Ayan, “Bugün 500 bin hane ziyareti var. Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Bana verilen mahalleleri geziyorum bugün. Evvel AK Nokta’da vatandaşlarla bir ortaya geldik. Yeni üyelerimiz ile tanıştık kendimizi tanıttık. Onlarla nasıl çalışmalar yapacağımızı değerlendirdik. Birinci defa oyunu kullanacak yeni seçmenlerimizle konuştuk. Genelde teveccüh çok âlâ çok düzgün geçiyor saha. Artık çat kapı konutlara gideceğiz ziyaretlere. Bizim memleketimizde biliyorsunuz çat kapı kapısını çaldığınız herkes size güler yüzle kapısını açar Allah konuğu olursunuz inşallah. Aracımı kendim kullanmayı tercih ediyorum. Çok az vaktimiz var hepimiz bir yerlere gidiyoruz. Azamî beşere dokunmaya çalışıyoruz. En fazla kaç kişi ile konuşabilirim kimin sıkıntısını dinleyebilirim. Kaybedecek vaktimiz yok onun içinde elimden geldiğince kendimi alanda çalışabileceğim kadar ağır çalışmaya adadım. O yüzden de kendi aracımı kullanmaya çaba ediyorum” dedi. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset