AK PARTİLİ ADAYLAR, KAĞIT TOPLAYICILARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

AK PARTİLİ ADAYLAR, KAĞIT TOPLAYICILARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Orhan Narin ve Emre Ustaosmanoğlu, 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda kağıt toplayıcılarıyla bir ortaya gelerek kahvaltı yaptılar.

Ak Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili Adayları Orhan Narin ve Emre Ustaosmanoğlu seçim çalışmalarına Fatih’te devam ettiler. 1 Mayıs Personel Bayramı’nda kağıt toplayıcılarıyla bir ortaya gelen milletvekili adayları işçilerle birlikte kahvaltı yaptılar.

‘MİLLETİN TEVECCÜHÜ BOŞA OLAMAZ’

Kahvaltı sonrası açıklamalarda bulunan Narin, ‘Bugün Fatih’te Mevlana Kapı Mahallemizdeyiz. Burada geçimini kağıt toplayarak sürdüren arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık. Onlarla bir ortaya gelerek, onları dinledik. 1 Mayıs Personel Bayramı’nı birlikte kutlamış olduk. Emekçi hak ve hürriyetlerinin AK Parti hükümetlerinin vaktinde verildiğini kendilerine anlattık. Aslında yalnızca bu değil, geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok hak ve hürriyetinin AK Parti hükümetleri vaktinde insanlarımıza teslim edildiği sözlerini insanlarımızla paylaştık. 1 Mayıs’la bu ülke vaktinde çok makûs günler geçirdi. Belirli noktalara taşıdılar ancak aslıda olayın o denli olmadığını biz onlara bugünü tatil ederek dahi AK Parti hükümetleri sağlamıştır. İnşallah bundan sonraki hak ve hürriyetlerin teslimi ve temini de bizim hükümetlerimizde olacaktır’ dedi.

20 yıl sonra hala insanların teveccühünün AK Parti’den yana olduğunu belirten Narin, ‘AK Parti zati iktidardı, hala birinci parti. 20 yıl sonra hala insanların teveccühü AK Parti’den yana. Yalnızca merkezi idarede değil lokal idarelerde de o denli. Bugün içerisinde olduğumuz Fatih’te bile 5 periyottur AK Parti belediyeciliği var. Bu milletin teveccühü boşa olamaz. İnşallah önümüzdeki seçimde Cumhurbaşkanımızı tekrar lider olarak göreceğiz’ diye konuştu.

‘HERKESLE BİR ORTAYA GELME ÇABAMIZ VAR’

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel