AK Parti'den İstanbul'da bir günde 500 bin seçmen ziyareti

AK Parti’den İstanbul’da bir günde 500 bin seçmen ziyareti

Ak Parti İstanbul Vilayet Teşkilatı, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28. Devir Milletvekili seçimleri için bir günde 500 bin seçmene ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Vilayet Başkanlığının açıklamasına nazaran, seçim çalışmaları kapsamında 500 bin seçmene ulaşmak için hane ve esnaf ziyaretleri yapıldı.

Ziyaretlerde, 39 ilçedeki 98 milletvekili adayı ve 3 kademe AK Parti İstanbul Teşkilatı, vatandaşların sıkıntılarını tek tek dinledi, “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu anlatıp seçimde dayanak istedi.

Kağıthane’de bayan seçmenlerle buluşan AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Büşra Paker, “İnşallah 14 Mayıs’ta biz kadınlarımızla çok değerli bir zafere imza atacağız. Bayanlar meseleleri daha düzgün gördüğü için birlikteyiz. Ablalarımız ve kardeşlerimizin çok değerli tavsiyeleri var. Hem yerelde hem de Türkiye genelindeki beklentileri inşallah hayata geçireceğiz.” tabirlerini kullandı.

Paker’i konutunda konuk eden Aynur Cesaretli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirdi.

Ümraniye’de ziyaretlerde bulunan AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Hasan Turan da TEKNOFEST’in yalnızca Türkiye’nin bilim ve teknolojide geldiği seviyenin sergilenmesi değil, tıpkı vakitte Türkiye ve millet, bilhassa de gençler için konulan bir çıta olduğunu aktardı.

Sultanbeyli’de ziyaret gerçekleştiren AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı İsmail Fazilet ise partilerinin kuruluşundan bugüne İstanbul’da en yüksek oy aldıkları ilçelerin başında Sultanbeyli’nin geldiğini kaydederek, “Sultanbeyli halkı diyor ki; ‘Hiç merak etmeyin, telaşa gerek yok. Fakat çalışmaya devam edin, biz arkanızdayız. 15 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan bizim Cumhurbaşkanımız.” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA / Filiz Kınık Öz – Şimdiki