Ak Parti Vilayet Lideri Tanrıverdi: "Asgari fiyatı son 50 yılın en yüksek sayısı olarak söz edilecek halde artırdık"

Ak Parti Vilayet Lideri Tanrıverdi: “Asgari fiyatı son 50 yılın en yüksek sayısı olarak söz edilecek halde artırdık”

Ak Parti Sivas Vilayet Lideri Yusuf Tanrıverdi, minimum fiyatı son 50 yılın en yüksek sayısı olarak tabir edilecek biçimde artırdıklarını söyledi.

Ak Parti Sivas Vilayet Başkanlığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi bahçesinde açıklamalarda bulundu. Açıklamaya Ak Parti Sivas Vilayet Lideri Yusuf Tanrıverdi, Sivas Belediye Lideri Hilmi Alım, Milletvekili adayları ve parti mensupları katıldı. Vilayet Lideri Tanrıverdi, personel hakkının korunmasına her vakit öncelik verdiklerini söyleyerek, “Türkiye’nin kalkınmasına, büyümesine, emek ve alın teriyle katkıda bulunan personel kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyoruz. Emek bizim inancımızda ve kültürümüzde müstesna bir değere ve kıymete sahiptir. Bu hassasiyet Emekçi hakkının korunmasına her vakit öncelik verdik. Bu hakkın istismar edilmesine, örselenmesine hiçbir vakit müsaade etmedik. Kalkınmayı toplumun ögeleriyle birlikte gerçekleştirebileceğimiz inancıyla toplumumuzun büyük bir kısmını oluşturan personel kardeşlerimizin de hakkını, hukukunu her vakit uygunlaştırma çabasında olduk ve olacağız” dedi.

“Sıkılmadık el girilmedik hane bırakmayacağız”

Başkan Tanrıverdi, seçim çalışmaları çerçevesinde sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyleyerek, “Bu çerçevede 1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak resmi tatil yaptık. Ülkemizin yatırım, istihdam, üretim ve ihracat odaklı büyümesinde emekçi kardeşlerimizin emeklerinden gelen güce inanıyor adımlarımızı Onların menfaatleri tarafında atıyoruz. Taban fiyatı son 50 yılın en yüksek sayısı olarak söz edilecek halde artırdık. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da emekçilerimiz başta olmak üzere bütün hemşerilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Sürecimizde her vakit yer alan emekçi kardeşlerimize şükran, şükranlarımı sunuyor, her birini en kalbi hislerimle selamlıyorum. Bu çerçevede seçim çalışmaları çerçevesinde mevcut milletvekili adaylarımız ve yaklaşık 3 binin üzerinde teşkilat mensuplarımız ile tüm köylerde eş vakitli olarak bin 234 köyün tamamını ziyaret ettik. Bugün ise 660 kişilik grubumuz ile 6 büyük mahallemizden başlamak üzere seçmen tarama çerçevede çat kapı ziyaretleri ziyaretlerimizi başlatıyoruz. Bu çerçevede sıkılmadık el girilmedik hane bırakmayacağız” halinde konuştu. – SİVAS

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset