AK Parti Milletvekili adayları, 1 Mayıs'ta kağıt toplayıcılarla kahvaltıda buluştu

AK Parti Milletvekili adayları, 1 Mayıs’ta kağıt toplayıcılarla kahvaltıda buluştu

Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Orhan Narin ve Emre Ustaosmanoğlu, 1 Mayıs Personel Bayramı’nda kağıt toplayıcılarıyla bir ortaya gelerek kahvaltı yaptı.

Ak Parti İstanbul milletvekili adayları 14 Mayıs seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti İstanbul 2’inci Bölge Milletvekili Adayları Orhan Narin ve Emre Ustaosmanoğlu saha çalışmalarına Fatih’te devam ettiler. 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda kağıt toplayıcılarıyla bir ortaya gelen milletvekili adayları işçilerle birlikte kahvaltı yaptı.

“İşçi hak ve hürriyetlerinin AK Parti hükümetlerinin vaktinde verildi”

Hak ve hürriyetlerin AK Parti hükümetleri vaktinde insanlara teslim edildiğini tabir eden AK Parti İstanbul 2’inci Bölge Milletvekili Adayları Orhan Narin, “Bugün Fatih’te Mevlana Kapı Mahallemizdeyiz. Burada geçimini kağıt toplayarak sürdüren arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık. Onlarla bir ortaya gelerek, onları dinledik. 1 Mayıs Personel Bayramı’nı birlikte kutlamış olduk. Emekçi hak ve hürriyetlerinin AK Parti hükümetlerinin vaktinde verildiğini kendilerine anlattık. Aslında yalnızca bu değil, geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok hak ve hürriyetinin AK Parti hükümetleri vaktinde insanlarımıza teslim edildiği sözlerini insanlarımızla paylaştık. 1 Mayısla bu ülke vaktinde çok makûs günler geçirdi. Muhakkak noktalara taşıdılar fakat aslıda olayın o denli olmadığını biz onlara bugünü tatil ederek dahi AK Parti hükümetleri sağlamıştır. İnşallah bundan sonraki hak ve hürriyetlerin teslimi ve temini de bizim hükümetlerimizde olacaktır” dedi.

20 yıl sonra hala insanların teveccühünün AK Parti’den yana olduğunu belirten Narin, “AK Parti aslında iktidardı, hala birinci parti. 20 yıl sonra hala insanların teveccühü AK Parti’den yana. Yalnızca merkezi idarede değil mahallî idarelerde de o denli. Bugün içerisinde olduğumuz Fatih’te bile 5 devirdir AK Parti belediyeciliği var. Bu milletin teveccühü boşa olamaz. İnşallah önümüzdeki seçimde Cumhurbaşkanımızı tekrar lider olarak göreceğiz” diye konuştu.

“Bugünün mana ve ehemmiyetine istinaden de kimi konuşmalar yaptık”

“Allah nasip olursa AK Parti’nin kazanmasını istiyoruz”

AK Parti’nin kazanmasını istediklerini ve milletvekili adaylarına taleplerini ilettiklerini söyleyen Hakan Bılavtan, “Her şey uygun olacak inşallah. Allah nasip olursa AK Parti’nin kazanmasını istiyoruz. Cumhurbaşkanımız tekrar birebir olsun. Kağıtçılardan garip olanlar var içerimizde onların sıkıntılarını söyledik. Onlar da taleplerimizi güzel dinlediler” dedi. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset