AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Ramazan Arkan 1 Mayıs'ta personeller ile buluştu

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Ramazan Arkan 1 Mayıs’ta personeller ile buluştu

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle AK Parti İstanbul 3. Bölge 28. Devir Milletvekili adayı Ramazan Arkan Esenyurt ilçesindeki sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

14 Mayıs Seçimlerine sayılı günler kala AK Parti İstanbul Milletvekilleri adayları alanda seçim çalışmalarına devam ediyor. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle AK Parti İstanbul 3. Bölge 28. Devir Milletvekili adayı Ramazan Arkan esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esenyurt ilçesinde bulunan sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Arkan esnafın sıkıntılarını dinledi ve tahlile kovuşturmak için çalışmalar yapacaklarını söz etti. Milletvekili adayı esnafın kendilerini gördüklerinde en fazla TOGG otomobilini sorduklarını bir gün esnafı ziyaret ederken o otomobil ile gelmek istediğini lisana getirdi.

“2001 yılından evvel bu hizmetler yoktu”

“İşçi bayramında işçi kardeşlerimizin yanında oluyor” diyen AK Parti İstanbul 3. Bölge 28. Periyot Milletvekili adayı Ramazan Arkan, ” Bugün bütün gün boyunca kardeşlerimizin sıkıntılarını dinleyip birlikte oturup sohbet ediyoruz. Alanda esnafımız ve vatandaşımız ile olmayı her vakit tercih ediyoruz. 21 yıldır hem partimizin hem Cumhurbaşkanımızın bir idaresi var. Bir yerde idare olabilmesi için bir irade olabilmesi. Bu da Cumhurbaşkanımızda var. Esnafımız TOGG otomobilimizi çok merak ediyor, gönül ister ki bir gün otomobilimiz ile buradaki esnafımızın yanına gelelim. Esnafımız TOOG, TCG Anadolu Kızıl Elma, bunları daima bize soruyor merak ediyorlar. Bunlar 2001 yılından sonra yapıldı, 2001 yılından evvel bu hizmetler yoktu” diye konuştu. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî