AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Çamlı: "AK Parti tabanına hakikat muhalefetten kayma var"

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Çamlı: “AK Parti tabanına hakikat muhalefetten kayma var”

Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı Çamlı: “Ak Parti tabanına hakikat muhalefetten kayma var”

İSTANBUL – AK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi’de esnaf ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede, “AK Parti tabanına hakikat muhalefetten kayma var” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs seçimlerine hakikat saha çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Yapılan çalışmalar çerçevesinde bugün AK Parti 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı Sultangazi ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler sohbet havası içerisinde geçerken Çamlı, vatandaşlardan dayanak talep etti. Birinci olarak bir berber dükkanında esnafla kahvaltı yapan Çamlı akabinde ise taksi durağı ziyaretinde bulundu.

Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Çamlı, “Asrın seçimi olarak nitelendirilen bu seçimin sonuçlarının da asrın seçimine uygun olacağını düşünüyorum. Muhalefet diye değerlendirdiğimiz bugün ki partilerin tamamının tabanında bir çöküş ve memnuniyetsizlik var. Bizim Cumhur İttifakı mahallesinde de bir coşku heyecan görüyoruz. AK Parti tabanına yanlışsız muhalefetten kayma var. Bunu herkes tespit edebilir. Bundan ötürü muhalefetin açıkça Amerika’dan dayanak alması, seçimi de kazanınca Amerika firmalarına batıya gerçek çok şeyler vereceklerini vaat etmesi Kandille birlikte hareket etmeleri kandilin dayanak vermesi, Kılıçdaroğlu’nun özerk idareyle ilgili şartnamesi üzere muhalif insanları da ‘bir dakika’ demeye itiyor. Bütün bunları üst üste koyunca 14 Mayıs akşamı Türkiye’de çok önemli bir değişim yaşanacağına inanıyorum. 20 yıl evvel yaşanan değişimin üstüne çok büyük şevkle konacağının bunun çok daha artacağına ve muhalefetin silineceğini ve bir daha bu tip muhalif usulünün Türkiye’de yaşanmayacağını düşünüyorum” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Murat Delice – Siyaset